Ankara Ev Boyatma Ücreti, Ev Boyama Fiyatları

Ankara Ev Boyatma Ücreti, Ev Boyama Fiyatları

Evinizi Boyatmak istiyorsunuz ancak fiyatlardan haberiniz yokmu? Bir evin Boyatma maliyeti ne kadardır. En Uyguna Ev Boyatmak, Ev Boyatınca Hangi Malzemeler kullanılmalı neler yapılmalı.? Ev Boyatmada Maliyeti artıran unsurlar nelerdir?

Boyama fiyatları ne kadardaire boyatma fiyatları hakkında en güncel bilgileri bu yazımızda sizlere anlatacağız. Ankara Boya badana fiyatları şunlara göre belirlenir.Malzeme kalitesi,işçilik, evin durumu(eşyalı,eşyasız), ve yapılacak alana göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

İnternette Ankara Boya badana ustası, Ankara Boyacı, Ankara Boya Fiyatları Gibi aramalar yazdığınızda karşınıza Bir sürü farklı usta Fiyatları çıkacaktır. Ortalama 3+1 Daire Boyama Fiyatına 8-9 bin TL gibi boya malzeme fiyatına denk gelen fiyatta görebilirsiniz 30-35 Bin TL gibi uçuk fiyatlarda görebilirsiniz. Ancak onların gerçek fiyatları yansıttığını düşünmüyoruz.

Bu Yazımızda Size Kısaca 2024 Yıllı Ankara Ev Boyatma Maliyetleri için Bilgi vereceğiz Detaylı bilgi için 05365803391 arayınız.

Ev Boyatmadan /Fiyat Teklifi Almadan Önce Fiyatların Sürekli değiştiğini Malzemelere gelen zamların size yansıtılacağını unutmayın, Ev boyama Fiyatı Aldığınızda Aldığınız Ev Boyama Ücretinin O Süre zarfında geçerli olduğunu Ev boyama Fiyatının 1 hafta 2 hafta içinde değişebileceğini unutmamanız gerekir.

Ankara Ev Boyama ücreti Evin Durumuna, Büyüklüğüne, Oda sayısına ve duvarların kirlilik durumuna göre değişebilmektedir

ANKARA EV BOYATMA FİYATLARI NE KADARDIR.

Öncelikle Ankara Ev Boyatma Fiyatları, Belirli Kriterlere Göre Değişebilmektedir.

***Aşağıdaki paylaşılan fiyatlar Mayıs 2024 tarihlidir ve ortalama bir fikir verme amaçlıdır. Olur da biz güncellemeyi unuturuz ve siz bu tarihten uzun bir süre bu yazıya denk gelirseniz güncel fiyatlar için lütfen iletişime geçiniz.

Ergün Dekorasyon fiyat listesi, Ankara ev boyama Fiyatları
Ankara Ev Boyama Fiyatları

NOT: Tablo Sadece Bilgi amacıyla ortalama fiyattır.Fiyatlar ,tamirat duvar-tavan durumuna ,Astar gerekip gerekmediğine göre fiyat değişikliği gösterebilmektedir.

YUKARIDAKİ TABLOYA BAKTIĞIMIZ ZAMAN

 ANKARA 1+1 VE 0+1 EV BOYAMA FİYATI

ANKARA İÇİ 1+1 bir ev kaça boyanır diye merak edenler için standart bir boyama işlemi için genelde malzeme dahil 1+1 VE 0+1 EV BOYAMA MALİYETİ 6500 VE 9500 TL ARASINDA DEĞİŞEBİLMEKTEDİR.

Ankara 2+1 EV BOYAMA FİYATI

Peki 2+1 ev ne kadara boyanır? Ankara içi (ister Etimesgut da ister Mamak de olsun)  2+1 bir ev için standart bir boya badana uygulamasının fiyatı malzeme dahil minimum 2+1 DAİRE BOYAMA FİYATLARI 8500 VE 11000 TL ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR.

ANKARA 3+1 DAİRE BOYAMA FİYATI

3+1 ev kaç paraya boyanır? Bu soruyu da cevaplayarak yavaştan yazıyı sonlandıralım. Etimesgut’tan Gölbaşı’na, Keçiören’den Çankaya’ya nereden olduğu fark etmeksizin Ankara’da 3+1 bir evin boya badana işinin maliyeti malzemesiyle birlikte asgari 3+1 DAİRE BOYAMA FİYATLARI 11000 TL VE 15000 TL ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR. 

4+1 DAİRE BOYAMA FİYATLARI 12000 VE 18000  TL ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR

5+1 DAİRE BOYAMA FİYATLARI 17000 VE 23000 ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR.

 

Bu fiyatlar, genel bir rehber olarak kullanılmalıdır. Özellike ülkemizde ekonomik koşulların günden güne değişiklik göstermesi, fiyatlarda da oynaklığa sebep olmaktadır. Kesin fiyat teklifi için keşif yapmamız en doğrusu olacaktır.

Ankara’da ev boyama hizmeti almadan önce, farklı boyacılardan fiyat teklifleri almak ve detaylı bilgi almak önemlidir. Ancak, kalitesiz hizmet almak uzun vadede daha fazla maliyetlere neden olabilir. Kaliteli boya malzemelerimizle 20 yılı aşkın süredir sektörün içinde olan deneyimli ustalarımız, projenizi başarılı bir şekilde tamamlamanızı ve uzun süre dayanıklılığını korumasını kolayca sağlar.

 ALÇI TAMİRLERİ

Çoğu ev sahibinin sorun olarak gördüğü alçı tamirleri Ankara Ev Boyatma Fiyatlarına etki edebilmektedir. Ancak genellikle Dübel, çivi hafif çatlak olan yerlerin alçı tamirleri için ek ücret alınmaz, alınmamalı, fazla sürecek bir iş olmadığı için böyle küçük tamirlerin Ankara Ev boyama Fiyatlarına yukarı yönde bir etkisi olmaz. ✅

Ancak priz taşıma, büyük çatlaklar kırılan duvar düzeltilmesi gibi extra iş gerektiren alçı tamirleri için Ek ücret ödemeniz gerekmektedir. Bu da Ankara ev boyama maliyetinize işin durumuna göre minimum 1000 tllik bir fiyat artışı olması demektir. ❌

 

TAVAN BOYAMA

Duvarların boyanıp tavanların boyanmamasına Her ne kadar karşı olsak da Ev Sahipleri /Kiracılar Maliyeti düşürmek için tavanların boyanmamasını tercih edebiliyorlar, Çoğu kişi sonradan pişman olsada Ankara Ev Boyama Fiyatlarını Düşürdüğü için Tercih ediliyor. Eğer Tavanları Boyatmayı Düşünmüyorsanız Ankara ev boyama maliyetinize 1000 tl civarı bir indirim sağlayacaktır. ✅

 

BOYA İŞİNİ ŞANSA BIRAKMAYIN.İYİ USTA, İYİ BOYA,İYİ SONUÇ İÇİN UCUZU ARAMAYIN

➡️Boya+Tavan Boya+İşçilik+Lokal Tamiratlar dahil ( Tüm malzeme dahil)


➡️1.sınıf Boya MARKAMIZ Tam yıkanabilir silinme özelliği olan  FİLLİ boya MOMENTO,POLİSAN ELEGANS,DYO DİNAMİK serisidir


❌VERİLEN Fiyatlar Tek renk, açık balkonlar, Dublex daire hariç


⚠️Lütfen kapalı balkonlarınızı m2 dahil ediniz
✅( Boyanın kalması halinde balkon tamirat ve boyamasını bahşis karşılığında yaptırabilirsiniz😂)
➡️Lokal Tamiratlar duvarlarda, tavanlarda çivi dübel deliklerini kapatan küçük alçı işleridir.


💲Extra İşlem ücretine dahil olanlar

Lokal Tamiratların dışında Duvar  tavanlarda  rutubet, küflenme, boya kırılmaları, çatlaklar, sıva dökülmeleri (extra işlem olduğunu düşünüyorsanız fiyatlama için video gönderebilirsiniz)
Kapı, eski petek boyaması, duvar kağıdı sökümleri, duvardaki desen ve  sedef boya kapatma işlemleridir

👣 Dileyen müşterilerimize ücretli keşif hizmeti verilir.

Ankara Boya Fiyatları
Ankara Boya Fiyatları

Boya Badana İşinizin Maliyetini Net Bir Şekilde Öğrenmek İster Misiniz?

Size bu yazıda ev boyama fiyatları İstanbul türünden bir arama yaptığınızda neden farklı fiyatlarla karşılaştığınızı, bir evin boyama işlemi fiyatlandırılırken hangi unsurların baz alındığını ve standart bir boya badana işinde evin büyüklüğüne göre fiyat aralığımızı detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Eğer net bir fiyat almak ve bizimle çalışmak isterseniz bize 0536 580 33 91 numaralı WhatsApp hattımızdan veya [email protected] adresli mailde ulaşabilirsiniz.

Ankara Boya ustası

Ev boyama fiyatları semtlere göre, tercih edilen malzeme kalitesine , metrekareye göre değişiklik göstersede Ankara boyacı olarak belirli işçilik fiyatları ile standart dairelerin ev boyama fiyatlarını sabitlemeye çalıştık. Yanımızda yetişmiş boyacı ustalarımızla uzun yıllardır çalışıyoruz. Ankara Boyacı olarak daire boyama , ofis boyama , kapı, çerçeve gibi tüm iç cephede boyama, badana işlerini uygun işçilik fiyatları ile yapmaktayız. 1+0 ev boyama fiyatı, 1+1 ev boyama fiyatı, 2+1 ev boyama fiyatı, 3+1 ev boyama fiyat, 4+1 ev boyama fiyatı malzemeli fiyatları Yukarıda belirtilmiştir.

 

Ergün Dekorasyon’un Müşteri Odaklı Fiyat Politikası

Sevgili Müşterilerimiz,

“Ergün Dekorasyon ” olarak, sizlere hem hızlı hem de ekonomik çözümler sunma arzusundayız. İşte işletmemizin sizler için oluşturduğu şeffaf ve adil fiyat politikası:

1. Maliyet-Fiyatlandırma

a. Şeffaf Malzeme Maliyetleri

Her bir projenin malzeme maliyetlerini açık ve şeffaf bir şekilde sunuyoruz, böylece nerede ne kadar harcandığını görebilirsiniz.

b. Rekabetçi İşçilik Ücretleri

Profesyonel ekibimizle, hızlı ve kaliteli bir hizmeti uygun işçilik maliyetleriyle sunmayı hedefliyoruz.

2. Piyasa Dinamiklerini Göz Önünde Bulundurma

a. Rekabet Analizi

Sürekli olarak piyasayı analiz ediyor ve en uygun fiyatları sizlere sunabilmek için stratejilerimizi güncelliyoruz.

b. Müşteri İhtiyaçlarına Göre Özelleştirme

Hizmetlerimizi, müşterilerimizin ihtiyaçları ve bütçelerine uyacak şekilde özelleştiriyoruz.

3. Esnek ve Dinamik Fiyat Seçenekleri

a. Projeye Özgü Teklifler

Her bir projeyi, kendine özgü dinamiklerini göz önünde bulundurarak, özel fiyat teklifleri sunuyoruz.

b. Sezonluk İndirimler ve Promosyonlar

Dönem dönem sunduğumuz indirimler ve promosyonlarla, boyacılık hizmetlerimizi daha da erişilebilir kılıyoruz.

4. Ek Hizmetler ve Avantajlar

a. Paket Teklifleri

Müşterilerimize daha fazla avantaj sağlamak adına, çeşitli hizmet paketleri sunuyoruz.

b. Özelleştirilmiş Çözümler

Projeleriniz için özelleştirilmiş çözümlerle, ihtiyaçlarınıza tam olarak uyan hizmetleri sunuyoruz.

“Siz hayal edin, Ergün Dekorasyon gerçekleştirsin!” ilkesiyle, sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçerek projeleriniz için uygun fiyat tekliflerimizi öğrenin.

Saygılarımla,

Ergün Dekorasyon Ekibi

Bir yanıt yazın