Batıkent, gama sitesinde onarımını yaptığımız daire

batikent kentkoop mahalesi Ergün Dekorasyon

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinin Batıkent semtinde onarımını yaptığımız, Alçı, Boya ve kartonpiyerleri yaptığımız dairemizi sahibine 5 günde teslim ettik.

IMG 20211127 142840 scaled Ergün Dekorasyon

Türkiye’nin ilk uydu kenti olması nedeniyle 1980li yıllarda kooperatif tarzında inşa edilmiş batıkent semti bu nedenle oldukça eski yapılara sahiptir.

Batıkent’te yapıları çoğu eski yapı olmasından dolayı daire içleri yapısızdır.daireler ilk yapıldığı halleriyle kara sıvalı haldedir.

IMG 20211127 WA0009 Ergün Dekorasyon

Tıkla ara

Biz Ergün Dekorasyon olarak batıkent ve çevresinde eski yapıları günümüze uygun olarak yeniliyoruz. Gama sitesinde bize ulaşan müşterimizin evinide günümüze uygun olarak restore ettik.

batikent kentkoop mahalesi Ergün Dekorasyon
Batıkent Boya ustası

Ustalarımızın önerisi ve Ev sahibinin isteği üzerine batıkent’e ki dairemize beton astarı çekilip akabinde alçı sıva yapıldı. Yamuk olan duvarlar mastara alınarak düzgün olaması sağlandı.

Dairemizde günümüze uygun olarak sadece ve şık kartonpiyerler yapıldı. Müşterilerimizin isteği ile Dairemizde duvarlarda Marshall Sil-Pak beyaz ve Marshall tavan boyası kullanıldı. Dairemizde tamamı birinci kalite olmak üzere malzeme kullandık.

Arama Kelimeleri

Batıkent Boyacı, Batıkent Boya Badana Ustası boyacı boya badana ustası yenimahalle, boya badana ustası yenimahalle ankara, yenimahalle boyacı boya badana ustası, batıkent dekorasyon firmaları, batıkent boya ustası, telefonları batıkent boya badana fiyatları, ustaları telefonları batıkent boya badana, batıkentte ev boya ustaları telefonları, batıkent boyacı ankara batıkentte boya

yorumlar

Henüz hiç yorum yok

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir