Elvankent Atakent Mahallesinde Boyadığımız Daire

IMG 20211210 104204 scaled Ergün Dekorasyon

Ankara’nın Her yerinde olduğu bilgi, Ankara’nın Gelişmiş semtlerinden Elvankent’ede Boya badana işleri yapıyoruz. Elvankent atakent mahallesinde Boya ve badanasını yaptığımız Dairemizi sahibine 1 günde teslim ettik.

Etimesgut atakent mahalesinde boya ve badanasını yaptığımız Dairemizde, müşterimize Marshall Sil-Pak boya önerdik, müşterimizin onayı ile Dairemizin duvarında Marshall Sil-Pak, Tavanlarında Marshall Tavan boyası kullanıldı. Yine Dairemizde Müşterimizin isteği ile 2022 Yılının Trend Duvar rengi olacak gri ton renk kullandık.

Koyu renkli olan kapıları beyaza boyadık, pencere korkulukları yağlı boya ile yeniledik.

 

 

 

Modern Kentleşmeye öncülük eden Etimesgut’ta her zaman müşterilerimize boya badana hizmeti vermekteyiz. Bölgede en çok tercih edilen Boya renklerini, bölgede hangi rengin daha göze hoş geldiğini hesaplayan ustalarımız Elvankent boya ustası arayan müşterilerimize renk önerisi yapmaktadır. Elvankent boyacı ustası ihtiyacı olan müşterilerimiz için en kaliteli Elvankent boya ustası hizmeti vermekteyiz.

Bağlıca’da Çalışan Diğer boya ustalarına göre birinci hedefimiz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bağlıca boya ustası arayan müşterilerimize kaliteli çözümler sunuyoruz. İsteğe göre renk seçimi, birden fazla renk uygulaması yapmaktayız.

Elvankentte Boya badana dışında müşterilerimizin isteği doğrultusunda, Kapı boyama, mobilya boyama, pencere boyama gibi boyama hizmetleri vermekteyiz.

Boya dışında

  • Alçıpan (sıfırdan imalat veya tamirat)
  • Alçı(saten, Makineli)
  • Kartonpiyer (perdelik veya komple)
  • Duvar Kağıdı
  • Fayans
  • Kapı boyama

Gibi Tüm tamirat ve tadilat işlerini itina ile yapmaktayız.

yorumlar

Henüz hiç yorum yok

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir