En Çok tercih Edilen Ev dekorasyonları nelerdir?

En Çok tercih Edilen Ev dekorasyonları nelerdir?

Gayrimenkul değerleri son birkaç yılda önemli ölçüde arttı. Bu hem iyi hem de kötü olabilir. Bir ev sahibiyseniz, artık evinizin değeri önemli ölçüde artmış olabilir. Ev  Satın almak için arayıştaysanız, işler sizin için  daha pahalı hale geldi.

Halihazırda bir eviniz varsa ve onu “sonsuza kadar” eviniz olarak görmüyorsanız, hayalinizdeki eve kavuşmak için tadilat yapmayı düşünebilirsiniz. Veya bir ev satın almayı planlıyorsanız ve daha uygun fiyatlı eski bir ev almaya karar verdiyseniz, tadilat planınızı göz önünde bulundurarak bir ev seçmek akıllıca bir fikir olabilir

Bazı tadilat projeleri diğerlerinden daha popülerdir, işte size ilham verecek bir liste. Bu popüler tadilat projeleri size sadece bir tadilatta ne isteyebileceğiniz hakkında bir fikir vermekle kalmaz, aynı zamanda pazarın ne istediğini işaret edebilir ve satmaya gittiğinizde yeniden satış değerine yardımcı olabilir.

İşte En Popüler Ev Tadilat Projeleri:

Banyo:

Birçok kişi, banyolarını modern ve lüks bir his katarak yeniden şekillendirmeyi tercih ediyor. Banyo tadilatının listeye girmesini sağlayan ihtiyaçlar:

  • Duşta rahat etmek
  • içinde rahat edebileceğiniz küvet
  • Akıllı Sıhhi Tesisat Armatürleri
  • Isıtmalı Zeminler (soğuk günlerde)
  • Lüks Banyo Aydınlatma
  • Modern ve açık renkli Seramikler

Ortalama bir banyo tadilatı için tahminler yaklaşık 5 bin tldir. . Banyo tadilatınızın boyutuna ve kapsamına bağlı olarak fiyatlar oradan yukarı çıkabilir. 

Boyama:,

Evinizi Boyatmak Baştan Başa evinizin  Bütün havasını Değiştirir. Evinizde Boyaya bileceğiniz Yerler.

  • Tavan Boyama
  • Duvar Boyama
  • Kapı Boyama
  • Mutfak Dolaplarını Boyama,

Evlerde En kolay Yapılan Tadilat İşlermi Boyamadır. Evinizi Komple Boyamaya Karar Verdiyseniz .Tavan ve Duvarını 2.500 Tl gibi Uygun bir Fiyata Yaptırabilirsiniz.

 

Led Aydınlatma Ve Tv Ünitesi:

Son Yıllarda Ülkemizde Ciddi oranda Rağbet Gören Led Aydınlatma Ve tv Üniteleri Her odaya Yapılabilir. Led Aydınlatma ve Tv Üniteleri Evinizin Havasını Oldukça değiştirir.

evinizde Led Aydınlatma Yaptırmanın Maliyeti yere ve modele göre farklılık göstermekle beraber ortalama 3 bin tl ye mal olur. evinizin değerine ise ortalama 15 bin tl değer katar.

 

Mutfak:

Tadilat projeleri söz konusu olduğunda mutfak, evin çok popüler bir odasıdır.

Mutfak evin kalbidir ve aynı zamanda bir ev sahibinin üstlenebileceği en popüler ve pahalı tadilatlardan biridir. Ev aletleri, dolaplar ve tezgahlar dahil olmak üzere çok sayıda satın almanın yanı sıra inşaat ve kurulum maliyetleri ile bir mutfak tadilatı size güzel bir kuruş kazandırabilir. Maliyetler, 10 bin tl ile 50 bin tl arasında değişiyor. ”

Tüm Ev Tadilatları:

Bir evi Onarım zamanı geldiğinde, özellikle yeni taşındıysanız, bazen her şeyi bir kerede halletmek mantıklı oolabilir, böylece temiz bir sayfa açabilirsiniz. Evi Komple Tadilat Etmek En popüler tadilat listesinde yer alır,   ancak aralık 15.000 ila 100.000 tl arasında değişmektedir.

 

Evinizdeki Tadilatlara Ergün Dekorasyon Yardımcı Olabilir!

Ankara Bölgesinde ev tadilat hizmetleri sunuyoruz. İster daha küçük ölçekli ister tüm ev tadilatı ile ilgileniyor olun, size yardımcı olabiliriz! Sorularınız varsa ve nereden başlayacağınızı bile bilmiyorsanız, Uzmanlarımızı arayın ve ev tadilatı yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olalım.

 Tıkla Ara

Bir yanıt yazın