Müşteri Yorumları

Mutlu Müşterilerimizden Haber Alın

(Örneğin) esas olarak kapalı sistemlerle ilgilenen elektrik mühendisliği veya makine mühendisliği ile karşılaştırıldığında, sıhhi tesisat mühendisliği, hidrolik gibi unsurları içerebilen çok disiplinler arası bir alandır.

Güler yüzlü, saygılı ve profesyonel bir ekip. Söyledikleri süre içinde işe başladılar ve söylenen süre içinde teslim ettiler. Çok derli toplu ve temiz çalışıyorlar. Oldukça memnun kaldım. Tüm arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

Çok temiz bir ekip Etimesgut boya ustası arayanlara kesinlikle öneriyorum çok güzel boya badana yapıyorlar. Evime tv ünitesi yaptıracaktım yardımcı oldular çok memnun kaldım.

Güvenilir temiz çalışıyorlar, Etimesgut’a daire boyadılar.kaliteli malzeme kullanıyorlar herkese tavsiye ederim. Etimesgut boya ustası arayan herkes mutlaka buradan yaptırmalı Kredi kartına taksitle boyama yapıyorlar teşekkür ederim

Boyacı Ergün ustaya Ocak 2022 ayı içerisinde cayyyolndaki evimin alt katının alçı ve boya işini yaptırmak üzere çok uygun fiyat üzerinden anlaştık. En başta taahhüt ettiği herşeyi harfiyen yerine getirdi. Çok dakik, titiz çalışiyor, istediklerinizi büyük bir uyumla yapıyor. Isteklilerinizden istenilen sonuç ve ya hasar doğabilecek sonuçları belirtiyor, isterseniz yapıyor. Ekibindeki arkadaşlarıda, kendisi gibi çalışkan, düzgün, dürüst insanlar. Tok gözlü ve alçakgönüllüler. Hep böyle kalmalarını diliyorum, herkese tavsiye ediyorum.

Ergün Dekorasyon evimde oldukça fazla iş yaptı ve birlikte çalışmaktan zevk aldığım her biri hakkında söyleyecek iyi şeylerden başka bir şeyim yok. Her biri tanışmak ve çalışmak benim için bir zevkti. Yakın zamanda dairemde büyük bir onarım yaptım ve restorasyonun her adımı ustalıkla yapıldı. Ardından Dairemi boyattım. Ustalar için hiçbir iş çok zordeğildir. Başka bir işe Ustaya ihtiyacım olursa Ergün Dekorasyon’u arayacağım.”

Alçı ve Boya ekibinin profesyonelliğinden çok etkilendim… Yeni fırınımla ilgili sözleşmeyi ve bilgileri gözden geçirmek için benimle oturan Proje Müdüründen yeni fırınımın kurulumunu ve kurulumunu yapan Ustalara kadar. aradığımda telefonuma cevap veriyor olmaları benim için önemliydi. Her zaman istekliydiler. Daha mutlu olamazdım!”

Etimesgut’taki en son onarım işimizde ne kadar olağanüstü bir iş çıkardıklarını size ve çalışanlarınıza bildirmek istedim. Ustalar beklentilerimi karşıladılar ve 30 günün altında inanılmaz bir boya ve Onarım işi teslim ettiler. Etimesgut ve Sincan’daki boya ustaları ile çalıştım ve kimse bu adamlara yaklaşamıyor. Tekrar teşekkür ederim ve sizinle tekrar iş yapmayı dört gözle bekliyorum

Ankara Etimesgut’a işim gereği yeni taşındım, burada tanıdığım olmadığı için İnterneten Ankara Boya ustalarına baktım. Birçok kişi vardı en uygun fiyatı veren Ergün Dekorasyon’du.

Açıkçası İnternete bulduğum boya ustasına nekadar güvenebilirim diye aklımda soru işareti vardı.

Ancak Ergün Dekorasyon içimi rahatlattı evimi pırıl pırıl yaptılar ellerine sağlık.

Ankarada en iyi Boya ustası bence Ergün Dekorasyon ustalarıdır.

Daha önce evimi başka ustalara boyatım ama pek memnun kalmadım, Ergün Dekorasyonun numarasını İnternete buldum, kendilerini aradım aynı gün içinde gelip baktılar.

Sağolsunlar renk seçimi ve Boya seçimi konusunda çok yardımcı oldular, güzelce boyayıp teslim ettiler. Eşya taşıdıktan sonra duvardan 2 3 yeri çizmiştik, nasıl yapabilirim diye kendilerini aradım, akşam üstü biz gelip yaparız dediler gelip yaptılar.