Ankara Şentepe’de yaptığımız Teras

IMG 20220803 145540 scaled Ergün Dekorasyon

Videoframe 20220812 113124 com.huawei.himovie.overseas Ergün Dekorasyon

Ankara’nın Yenimahalle içesine bağı şentepe semtinde yaptığımız daireyi teslim ettik.

mükkemel ankara manzarasına sahip terası baştan aşağı yeniledik.

ankara boyacı ustası olarak bu dairede yaptığımız işlemler:

  1. Duvar kağıdı sökümü
  2. Led aydınlatma yapma
  3. Duvar Saten alçı çekimi
  4. Duvar Çıtası
  5. Komple Boya Badana

Ankara Boyacı Ustası Ekibimiz Titiz Çalışmanın Ardından boya badana işlemlerini teslim etti

Şentepe Boyacı

Şentepe BOYACI
Şentepe Boyaci, Şentepe Boyacı, Şentepe Boya ustası, Şentepe Boyacı Ustası, Şentepe Boyaci, Şentepe Ev Boyama, Şentepe Badana Ustası, Şentepe Badana, Şentepe #ŞentepeBoyacı, da Şentepe da Boya işleriniz için acil usta ihtiyacınız varsa hemen arayın aynı gün hem keşif hem de boya uygulama hizmeti verebiliriz ustalarımız her biri en az 15 yıllık iş deneyimi vardır.

Şentepe BOYA BADANA USTASI, Boyacı USTA
En iyi Boyacı Usta boyaci ustalarımız ile Ankara da boya badana ustalarımız ile en ekonomik fiyatlar bizde Şentepe bölgesinde ve yakınlarında bulunan usta boyacı ekibimiz istediğiniz her çeşit boya badana uygulama hizmeti sunmaktadır ister klasik ister dekoratif iç dekorasyon alanında yılların verdiği deneyim bilgi birikim ile hizmet sunuyoruz.

İşin ehli boyacı bir ekip mi arıyorsunuz Boyacı Usta ev boyama ustası Evinizi ofisinizi boya badana uygulama yapılırken boya işine başlamadan önce eşyalarınızı izole ederek uygulama esasında toz kir boya dökülmelerine karşı korumuş oluruz 0536 580 33 91 telefonu arayın bize yapılacak iş ile ilgili bilgi verin aninda da zaman kaybetmeden fiyat bilgisi edinin.

Duvar Çıtası
Duvar Çıtası

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

Şentepe nemli havasından dolayı neredeyse evlerin çoğunda duvar ve tavanlarda kabarma çatlaklar oluşmaktadır yada duvarlarımıza astığınız tv tablo vb gibi tamirleri çok iyi bir şekilde profesyonelce onararak boya badana işleminden sonra kesinlikle bu onarılan yerler yama gibi gözükmez.

Ustalarımız boya markalarının renk kataloğunu yanında getirerek dilediğiniz markalarının rengini seçebilirsiniz ekibimiz alçıpan Boyaci firmamız boyama işlerinizi profesyonelce yapmaktadır.

yorumlar

Henüz hiç yorum yok

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir