Blog

Blogumuzda Profesyonel İpuçları okuyun

Kullanışlı bir araç seçimi, tipik malzeme ve sarf malzemeleri ve bazı ev onarım bilgileri veya deneyimleri ile bir ev sahibi veya tamirci, çok sayıda kendin yap ev onarımını gerçekleştirebilmeli ve özel dikkat gerektirenleri belirleyebilmelidir. diğerleri.
Boya ustası, Ankara boyacı ustası, Ankara'nın En iyi Boya Ustaları için özel bilgiler,

Kategoriler:

ANKARA EV BOYAMA FIYATLARI 20240531 122227 0000 Ergün Dekorasyon

Ankara Ev Boyatma Ücreti, Ev Boyama Fiyatları

Evinizi Boyatmak istiyorsunuz ancak fiyatlardan haberiniz yokmu? Bir evin Boyatma maliyeti ne kadardır. En Uyguna Ev Boyatmak, Ev Boyatınca Hangi Malzemeler kullanılmalı neler yapılmalı.? Ev Boyatmada Maliyeti artıran unsurlar nelerdir?

Boyama fiyatları ne kadardaire boyatma fiyatları hakkında en güncel bilgileri bu yazımızda sizlere anlatacağız. Ankara Boya badana fiyatları şunlara göre belirlenir.Malzeme kalitesi,işçilik, evin durumu(eşyalı,eşyasız), ve yapılacak alana göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

İnternette Ankara Boya badana ustası, Ankara Boyacı, Ankara Boya Fiyatları Gibi aramalar yazdığınızda karşınıza Bir sürü farklı usta Fiyatları çıkacaktır. Ortalama 3+1 Daire Boyama Fiyatına 8-9 bin TL gibi boya malzeme fiyatına denk gelen fiyatta görebilirsiniz 30-35 Bin TL gibi uçuk fiyatlarda görebilirsiniz. Ancak onların gerçek fiyatları yansıttığını düşünmüyoruz.

Bu Yazımızda Size Kısaca 2024 Yıllı Ankara Ev Boyatma Maliyetleri için Bilgi vereceğiz Detaylı bilgi için 05365803391 arayınız.

Ev Boyatmadan /Fiyat Teklifi Almadan Önce Fiyatların Sürekli değiştiğini Malzemelere gelen zamların size yansıtılacağını unutmayın, Ev boyama Fiyatı Aldığınızda Aldığınız Ev Boyama Ücretinin O Süre zarfında geçerli olduğunu Ev boyama Fiyatının 1 hafta 2 hafta içinde değişebileceğini unutmamanız gerekir.

Ankara Ev Boyama ücreti Evin Durumuna, Büyüklüğüne, Oda sayısına ve duvarların kirlilik durumuna göre değişebilmektedir

ANKARA EV BOYATMA FİYATLARI NE KADARDIR.

Öncelikle Ankara Ev Boyatma Fiyatları, Belirli Kriterlere Göre Değişebilmektedir.

***Aşağıdaki paylaşılan fiyatlar Mayıs 2024 tarihlidir ve ortalama bir fikir verme amaçlıdır. Olur da biz güncellemeyi unuturuz ve siz bu tarihten uzun bir süre bu yazıya denk gelirseniz güncel fiyatlar için lütfen iletişime geçiniz.

Ergün Dekorasyon fiyat listesi, Ankara ev boyama Fiyatları
Ankara Ev Boyama Fiyatları

NOT: Tablo Sadece Bilgi amacıyla ortalama fiyattır.Fiyatlar ,tamirat duvar-tavan durumuna ,Astar gerekip gerekmediğine göre fiyat değişikliği gösterebilmektedir.

YUKARIDAKİ TABLOYA BAKTIĞIMIZ ZAMAN

 ANKARA 1+1 VE 0+1 EV BOYAMA FİYATI

ANKARA İÇİ 1+1 bir ev kaça boyanır diye merak edenler için standart bir boyama işlemi için genelde malzeme dahil 1+1 VE 0+1 EV BOYAMA MALİYETİ 6500 VE 9500 TL ARASINDA DEĞİŞEBİLMEKTEDİR.

Ankara 2+1 EV BOYAMA FİYATI

Peki 2+1 ev ne kadara boyanır? Ankara içi (ister Etimesgut da ister Mamak de olsun)  2+1 bir ev için standart bir boya badana uygulamasının fiyatı malzeme dahil minimum 2+1 DAİRE BOYAMA FİYATLARI 8500 VE 11000 TL ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR.

ANKARA 3+1 DAİRE BOYAMA FİYATI

3+1 ev kaç paraya boyanır? Bu soruyu da cevaplayarak yavaştan yazıyı sonlandıralım. Etimesgut’tan Gölbaşı’na, Keçiören’den Çankaya’ya nereden olduğu fark etmeksizin Ankara’da 3+1 bir evin boya badana işinin maliyeti malzemesiyle birlikte asgari 3+1 DAİRE BOYAMA FİYATLARI 11000 TL VE 15000 TL ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR. 

4+1 DAİRE BOYAMA FİYATLARI 12000 VE 18000  TL ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR

5+1 DAİRE BOYAMA FİYATLARI 17000 VE 23000 ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR.

 

Bu fiyatlar, genel bir rehber olarak kullanılmalıdır. Özellike ülkemizde ekonomik koşulların günden güne değişiklik göstermesi, fiyatlarda da oynaklığa sebep olmaktadır. Kesin fiyat teklifi için keşif yapmamız en doğrusu olacaktır.

Ankara’da ev boyama hizmeti almadan önce, farklı boyacılardan fiyat teklifleri almak ve detaylı bilgi almak önemlidir. Ancak, kalitesiz hizmet almak uzun vadede daha fazla maliyetlere neden olabilir. Kaliteli boya malzemelerimizle 20 yılı aşkın süredir sektörün içinde olan deneyimli ustalarımız, projenizi başarılı bir şekilde tamamlamanızı ve uzun süre dayanıklılığını korumasını kolayca sağlar.

 ALÇI TAMİRLERİ

Çoğu ev sahibinin sorun olarak gördüğü alçı tamirleri Ankara Ev Boyatma Fiyatlarına etki edebilmektedir. Ancak genellikle Dübel, çivi hafif çatlak olan yerlerin alçı tamirleri için ek ücret alınmaz, alınmamalı, fazla sürecek bir iş olmadığı için böyle küçük tamirlerin Ankara Ev boyama Fiyatlarına yukarı yönde bir etkisi olmaz. ✅

Ancak priz taşıma, büyük çatlaklar kırılan duvar düzeltilmesi gibi extra iş gerektiren alçı tamirleri için Ek ücret ödemeniz gerekmektedir. Bu da Ankara ev boyama maliyetinize işin durumuna göre minimum 1000 tllik bir fiyat artışı olması demektir. ❌

 

TAVAN BOYAMA

Duvarların boyanıp tavanların boyanmamasına Her ne kadar karşı olsak da Ev Sahipleri /Kiracılar Maliyeti düşürmek için tavanların boyanmamasını tercih edebiliyorlar, Çoğu kişi sonradan pişman olsada Ankara Ev Boyama Fiyatlarını Düşürdüğü için Tercih ediliyor. Eğer Tavanları Boyatmayı Düşünmüyorsanız Ankara ev boyama maliyetinize 1000 tl civarı bir indirim sağlayacaktır. ✅

 

BOYA İŞİNİ ŞANSA BIRAKMAYIN.İYİ USTA, İYİ BOYA,İYİ SONUÇ İÇİN UCUZU ARAMAYIN

➡️Boya+Tavan Boya+İşçilik+Lokal Tamiratlar dahil ( Tüm malzeme dahil)


➡️1.sınıf Boya MARKAMIZ Tam yıkanabilir silinme özelliği olan  FİLLİ boya MOMENTO,POLİSAN ELEGANS,DYO DİNAMİK serisidir


❌VERİLEN Fiyatlar Tek renk, açık balkonlar, Dublex daire hariç


⚠️Lütfen kapalı balkonlarınızı m2 dahil ediniz
✅( Boyanın kalması halinde balkon tamirat ve boyamasını bahşis karşılığında yaptırabilirsiniz😂)
➡️Lokal Tamiratlar duvarlarda, tavanlarda çivi dübel deliklerini kapatan küçük alçı işleridir.


💲Extra İşlem ücretine dahil olanlar

Lokal Tamiratların dışında Duvar  tavanlarda  rutubet, küflenme, boya kırılmaları, çatlaklar, sıva dökülmeleri (extra işlem olduğunu düşünüyorsanız fiyatlama için video gönderebilirsiniz)
Kapı, eski petek boyaması, duvar kağıdı sökümleri, duvardaki desen ve  sedef boya kapatma işlemleridir

👣 Dileyen müşterilerimize ücretli keşif hizmeti verilir.

Ankara Boya Fiyatları
Ankara Boya Fiyatları

Boya Badana İşinizin Maliyetini Net Bir Şekilde Öğrenmek İster Misiniz?

Size bu yazıda ev boyama fiyatları İstanbul türünden bir arama yaptığınızda neden farklı fiyatlarla karşılaştığınızı, bir evin boyama işlemi fiyatlandırılırken hangi unsurların baz alındığını ve standart bir boya badana işinde evin büyüklüğüne göre fiyat aralığımızı detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Eğer net bir fiyat almak ve bizimle çalışmak isterseniz bize 0536 580 33 91 numaralı WhatsApp hattımızdan veya bilgi@ergundekorasyon.com adresli mailde ulaşabilirsiniz.

Pembe ve Beyaz Yaratici Boyaci Instagram Hikayesi 20240529 115047 0000 Ergün Dekorasyon
Ankara Boya ustası

Ev boyama fiyatları semtlere göre, tercih edilen malzeme kalitesine , metrekareye göre değişiklik göstersede Ankara boyacı olarak belirli işçilik fiyatları ile standart dairelerin ev boyama fiyatlarını sabitlemeye çalıştık. Yanımızda yetişmiş boyacı ustalarımızla uzun yıllardır çalışıyoruz. Ankara Boyacı olarak daire boyama , ofis boyama , kapı, çerçeve gibi tüm iç cephede boyama, badana işlerini uygun işçilik fiyatları ile yapmaktayız. 1+0 ev boyama fiyatı, 1+1 ev boyama fiyatı, 2+1 ev boyama fiyatı, 3+1 ev boyama fiyat, 4+1 ev boyama fiyatı malzemeli fiyatları Yukarıda belirtilmiştir.

 

Ergün Dekorasyon’un Müşteri Odaklı Fiyat Politikası

Sevgili Müşterilerimiz,

“Ergün Dekorasyon ” olarak, sizlere hem hızlı hem de ekonomik çözümler sunma arzusundayız. İşte işletmemizin sizler için oluşturduğu şeffaf ve adil fiyat politikası:

1. Maliyet-Fiyatlandırma

a. Şeffaf Malzeme Maliyetleri

Her bir projenin malzeme maliyetlerini açık ve şeffaf bir şekilde sunuyoruz, böylece nerede ne kadar harcandığını görebilirsiniz.

b. Rekabetçi İşçilik Ücretleri

Profesyonel ekibimizle, hızlı ve kaliteli bir hizmeti uygun işçilik maliyetleriyle sunmayı hedefliyoruz.

2. Piyasa Dinamiklerini Göz Önünde Bulundurma

a. Rekabet Analizi

Sürekli olarak piyasayı analiz ediyor ve en uygun fiyatları sizlere sunabilmek için stratejilerimizi güncelliyoruz.

b. Müşteri İhtiyaçlarına Göre Özelleştirme

Hizmetlerimizi, müşterilerimizin ihtiyaçları ve bütçelerine uyacak şekilde özelleştiriyoruz.

3. Esnek ve Dinamik Fiyat Seçenekleri

a. Projeye Özgü Teklifler

Her bir projeyi, kendine özgü dinamiklerini göz önünde bulundurarak, özel fiyat teklifleri sunuyoruz.

b. Sezonluk İndirimler ve Promosyonlar

Dönem dönem sunduğumuz indirimler ve promosyonlarla, boyacılık hizmetlerimizi daha da erişilebilir kılıyoruz.

4. Ek Hizmetler ve Avantajlar

a. Paket Teklifleri

Müşterilerimize daha fazla avantaj sağlamak adına, çeşitli hizmet paketleri sunuyoruz.

b. Özelleştirilmiş Çözümler

Projeleriniz için özelleştirilmiş çözümlerle, ihtiyaçlarınıza tam olarak uyan hizmetleri sunuyoruz.

“Siz hayal edin, Ergün Dekorasyon gerçekleştirsin!” ilkesiyle, sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçerek projeleriniz için uygun fiyat tekliflerimizi öğrenin.

Saygılarımla,

Ergün Dekorasyon Ekibi

IMG 20220628 173117 scaled Ergün Dekorasyon

ANKARA İÇİN 2024 YILLI EV BOYAMA MALİYETİ.

Hiçbir şey bir evi yeniden  boyamak kadar canlandıramaz. Yani evinizi yenilemek ve bir boyama işine girmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Peki bir ev boyamanın maliyeti ne kadar ? Bir evin içini boyamanın ortalama maliyeti 100 metrekarelik bir ev için 7.500 Türk Lirası dır , ancak bu değişen etkenler ile birlikle 6000 ila 15. 000 Türk arasında değişebilir .

Kendi evinizi boyarsanız iç boyama maliyetleri 3000 TL kadar düşük olabilir veya aşırı durumlarda, profesyonelce boyanmış, 100 metrekarelik bir ev için döşeme, kalıplama ve diğer kapsamlı işlerle birlikte 6 bin ile 15 Bin tl arsında değişebilir . Bu maliyet evinizin büyüklüğüne, kullanılan malzemelere ve diğer birçok faktöre bağlı olarak değişebilmektedir. Evinizin içini kendiniz boyarsanız işçilikten tasarruf edeceğinizi, ancak muhtemelen profesyonel bir boya ustası kadar iyi görünmeyeceğini belirtmekte fayda var.

2023 Ev Boyama Fiyatlarına Göre 2024 Yıllı Maliyet açısından daha yüksek miktarda ödeme yapmanız gerekecek.

Gerek işçilik, gerekse malzeme fiyatları 2024 yıllında 2023 yılına göre daha yüksek olacaktır.

Bu Nedenle Bir evin boya maliyetini net olarak şimdiden vermek doğru değildir genelikle belli bir aralıkta verilebilir. Aşağıdaki tabloda verilen fiyatlar ortalama fiyatlar olmakla beraber değişkenlik gösterebilir.

 

EV TÜRÜ             METREKARE            FİYAT ARALIĞI

1+1 ve 0+1            40-60 m2                   4000-5000

2+1                         80 m2 ye kadar        5500-7000

3+1                        110 m2 ye kadar      7500-9000

3+1 ve 3.5+1        140 m2 ye kadar       8000- 11000

4+1                       160 m2 ye kadar        10000-15000

Diğer                    170 ve üstü                 Fiyat Alınız.

 

Yukarıdaki Listedeki Ev boyama Maliyeti ortalama fiyat içindir, önceki Boya rengine, Astar uygulanması, Alçı çekilmesi, tamirat gerekliliği, boya renk açma, birden fazla renk kullanımı gibi etkenlere bağlı olarak değişebilmektedir. liste Kaliteli silinebilir malzeme baz alınarak yapılmıştır.

 

Boya Türüne Göre

Başarılı bir uygulama için eviniz için doğru boyayı seçmek çok önemlidir. Bu nedenle boya türlerini ve farklılıklarını anlamak, duvarlarınız için doğru olanı seçmenize yardımcı olabilir. Farklı boya türlerinin farklı oranlarda kuruması ve farklı kaplama oranlarına ve fiziksel özelliklere sahip olmasının yanı sıra bu faktörler boyna maliyetini de etkileyebilir.

Farklı maliyetlerde çok sayıda farklı türde iç mekan boyası vardır , bu nedenle hangi türe ihtiyacınız olduğunu bilmek önemlidir.

 • Örneğin, astar boyaların kutu başına maliyeti 2000 tldir , bu da boyamadan önce duvarlarınızı hazırlamanıza yardımcı olacaktır.
 • En ucuz boya türü, galon başına 600 tlye kadar düşük bir maliyete sahip olabilen plastik düz veya mat boyadır . Düz veya mat boyanın parlaklığı yoktur ve çok dayanıklı değildir.

 

 • Silinebilir ve saten boyaların maliyeti daha yüksektir ancak temizlenmesi daha kolaydır. Bu kaliteli  boya türleri daha yüksek bir parlaklık seviyesine sahiptir ve daha dayanıklıdır, ancak aynı zamanda galon başına ortalama 1500 ila 2000 tl arasıdır.

Tavanlar ve Duvarlar

Boya, alanınıza anında bir görünüm kazandırabilir ancak aynı zamanda odanın benzersiz özelliklerine bağlı olarak maliyetli bir çaba haline de gelebilir. Örneğin, duvarları boyamanın maliyeti nispeten basit olabilir, ancak duvarlarınızın boyamadan önce duvar kağıdını çıkarmak, delikleri kapatmak veya çatlakları onarmak gibi ekstra hazırlıklara ihtiyacı varsa, bunun ek bir ücret olmasını bekleyebilirsiniz. Örneğin, duvar kağıdını kaldırmak maliyetli olabilir. Oda başına ortalama 1000 tldir .

 

Boyacılarınızın yapılacaklar listesine tavanınızı boyamayı da ekliyorsanız, genel maliyetiniz artacaktır. . Bununla birlikte, tavanın boyanması, ne kadar metrekarenin kaplanması gerektiğine bağlı olarak büyük bir proje veya küçük bir proje olabilir. Örneğin, 3+1 Dairenin tavan boyanması 1500 tl olabilir , ancak ev ne kadar büyükse ve tavanlar ne kadar yüksekse boya maliyeti de o kadar yüksek olur. Ayrıca, duvarlarınıza  şekilde, tavanınız , zımparalama veya tamirat gibi ek hazırlık çalışmaları gerektiriyorsa, boyama fiyatının artmasını bekleyebilirsiniz.

 

Dolaplar, Kapılar ve Döşemeler

Dolapları, kapıları ve kaplamaları boyamanın maliyeti, ev boyutu, boya kalitesi ve kullanılan malzemeler gibi birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir.

 • Dolaplar: Dolaplarınızı boyama tahmini, işçilik, malzemeler (astar, boya vb.) ve gerekli yüzey hazırlığı dahil olmak üzere 3000-5000  TürkLirası  arasında değişir.
 • Kapılar: İç kapılarınızı boyama tahmini, işçilik ve malzeme dahil 6000-8000 tl arasında değişmektedir. Bu tahminde standart boyutlu kapılar ve tek renkli boya işi varsayılmaktadır.
 • Döşemeler: Her ne kadar boyanmasını önermesekte Evinizin döşemesini boyama tahmini, döşeme tipinin karmaşıklığına (süpürgelikler, lambri veya taç kalıplama) ve gerekli kat sayısına bağlı olarak doğrusal ayak başına 7000-9000 tl arasında değişir.

IMG 20220511 141452 Ergün Dekorasyon

KENDİNİZ BOYAMA İSTERSENİZ

İç mekan boyama projenizde paradan tasarruf etmek istiyorsanız bu görevi kendiniz üstlenmeyi düşünebilirsiniz. Boya ve ekipman da dahil olmak üzere tüm malzemeler için yaklaşık 2500 – 3500 tl arası bütçe . Evinizin içini boyamak işin boyutuna ve uzmanlığınıza bağlı olarak  birkaç güne kadar sürebilir. Daha önce hiç geniş bir alanı boyamadıysanız, bir süre öğrenme becerinize göre değişecektir.

Eğer zamanınız yoksa bizimle iletişime geçerseniz sizin için boyarız

HEMEN ARAYIN

05365803391

Bu yazımızda Ankara için 2024 Yıllı ortalama ev boyama Maliyetini yazdık, unutmayın 2024 Yıllı ev boyama Maliyeti sabit olmamakla beraber fiyat değişkenliği gösterir, 2024 yıllında ev boyama Maliyeti ne kadar gibi sorularınıza cevap bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ergün Dekorasyon Olarak Ankara Genelinde Ev boyama hizmeti vermekteyiz.

 

En son SSS

Bir evin içini boyamak ne kadar sürer?

Herhangi bir yan erken yoksa genelikle 1 günde teslim ediyoruz

Kendinizi boyamak mı yoksa bir ustaya mı vermek daha iyi?

Evinizi kendiniz boyamak yerine bir profesyonel bir usta çoğu zaman daha iyidir. Profesyonel bir boya firması kullanılacak doğru malzemeleri, ürünlerin doğru şekilde nasıl uygulanacağını bilir ve size en yüksek kalitede boya işini verebilir. Bazı becerikli ev sahipleri boyama işlerini kendileri üstlenebilirken, kalite genellikle profesyonellerle karşılaştırılamaz.

Ev boyama işi için nasıl – neye göre teklif verilir?

Bir iç cephe boya işi için teklif vermek için aşağıdaki kullandığımız yöntemlerden birini kullanacaktır:

 • Toplam metrekareye dayalı ortalama bir oran
 • Boyanın toplam maliyetine işçilik eklenmesi
 • Boyanın tamamlanması için harcayacağı toplam zamanı tahmin edip ve malzeme maliyetini ekleyerek.

3+1 Daire Boyama Maliyeti nedir?

3+1 Dairenin boyama Maliyeti 2024 Yıllı için 7500 ila 10000 tl arasında değişmektedir.

100 metrekarelik bir evin içini boyamanın maliyeti ne kadar

Ankara da yüz metrekare bir evin boyama Maliyeti, malzeme+işçilik 7500-9000 tl arasında değişebilmektedir.

Evi boyatmak için en iyi zaman hangisidir?

İdeal olarak, bir evi boyamak için yaz gibi sıcak ve kuru günleri seçin, çünkü boyanın kuruması, uygulama anındaki sıcaklık ve koşullarla doğrudan ilişkilidir.

simli boya

Komple Ev Tadilatı İş alımımız aktiftir.

Sevgili Müşterilerimiz,

Uzun bir aranın ardından, heyecanla duyuruyoruz ki Ergun Dekorasyon olarak iş alımlarına kaldığımız yerden devam etme kararı aldık! Yoğun geçen bir sürecin ardından, daha da güçlenerek ve yenilenerek sizlere hizmet sunmaya hazırız.

Amacımız, kaliteli ve özgün tasarımlarla hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ve mekanlarınıza estetik bir dokunuş katmak. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni bizim için her zaman en önemli öncelik olmuştur ve bu değerleri korumak adına elde ettiğimiz deneyimle daha büyük projelere imza atmak istiyoruz.

Ergun Dekorasyon olarak sunduğumuz hizmetler:

1. İç Mekan Tasarımı: Evlerinizden iş yerlerinize kadar iç mekanları fonksiyonel ve estetik bir şekilde tasarlıyoruz.

2. Mobilya Seçimi: Size özel mobilya seçenekleriyle mekanlarınızın karakterini yansıtan parçalarla donatıyoruz.

3. Renk Uyumu ve Aksesuarlar: Renklerin uyumunu ve aksesuarların önemini göz önünde bulundurarak mekanlarınıza şıklık katıyoruz.

4. Dış Mekan Tasarımı: Bahçelerinizden teraslarınıza, dış mekanlarınızı da unutmuyoruz!

5. Ticari Projeler: Mağazalar, ofisler ve restoranlar gibi ticari projelerinizde de size özel çözümler sunuyoruz.

6. Boya ve Badana: Mekanlarınızın havasını değiştirecek, taze ve modern renklerle boyama ve badana hizmeti veriyoruz.

7. Alçı Sıva: Duvarlarınıza pürüzsüz ve estetik bir görünüm kazandırmak için profesyonel alçı sıva işlemleri yapıyoruz.

8. Fayans Değişimi: Banyo ve mutfaklarınıza yeni bir hava katmak için fayans değişimi ve yenileme hizmetleri sunuyoruz.

Bizimle çalışarak, mekanlarınızın potansiyelini en üst düzeye çıkartacak ve yaşam alanlarınızı çok daha özel kılacak bir deneyim yaşayacaksınız.

Yeniden iş alımına başlamamız nedeniyle özel bir teklifimiz var! İlk 10 müşterimize %10 indirim fırsatı sunuyoruz. Bu fırsatı kaçırmamak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sorularınız için müşteri hizmetlerimize ulaşabilir veya websitemizi ziyaret edebilirsiniz: www.ergundekorasyon.com

Yeniden sizlerle çalışmak için sabırsızlanıyoruz!

Sevgi ve saygılarımızla,

Ergun Dekorasyon

renksecc

Polisan

Kırmızı
Yeşil
Mavi

Dyo

Mor
Turuncu
Cam Göbeği

Marshal

Sarı
Pembe
Turuncu
resim
<
>

boya ustası

İşimizi seviyoruz.

Merhaba, biz ev boyama işleri konusunda uzman bir ekibiz. İşimizi tutkuyla yapıyor ve müşteri memnuniyetini her zaman önemsiyoruz.

Bizimle çalıştığınızda, eviniz, işyeriniz veya diğer alanlarınız en iyi şekilde boyanacak. Deneyimli ekibimiz, yüksek kaliteli boyalar kullanarak işinizi özenle ve dikkatle boyuyor. Her işimizi bir sanat eseri gibi tasarlıyoruz ve müşterilerimizle işbirliği yaparak hayallerindeki sonuca ulaşmalarını sağlıyoruz.

Boyacı

Müşterilerimizle birlikte çalışmaktan keyif alıyoruz ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaya çalışıyoruz. Programınıza uygun olarak çalışarak, işlerimizi zamanında tamamlıyoruz ve müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz.

Bizim için boyama işi, sadece bir iş değil, aynı zamanda bir sanattır. Profesyonel ekibimiz, işimize olan tutkumuzla müşterilerimizin beklentilerini her zaman aşmaya çalışıyor. Bizimle çalışarak, eviniz, işyeriniz veya diğer alanlarınızın en iyi şekilde boyanacağından emin olabilirsiniz.

Boyacı

Eğer profesyonel bir ev boyama ekibi arıyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağız.

https://www.google.com/maps/place/Erg%C3%BCn+Dekorasyon+Ankara+Boya+Ustas%C4%B1+Etimesgut+Boyac%C4%B1,+Alsancak+mahallesi+2128.cadde+8%2F13+%C3%87o%C5%9Fkun+apt,+06790+Etimesgut%2FAnkara/@39.9381262,32.6535508,17z/data=!4m6!3m5!1s0x14d3392aedff7895:0xd3aae2845e181068!8m2!3d39.9381262!4d32.6535508!16s%2Fg%2F11nxnrz3wg

Boyacı usta

Ankara 2023 Yıllı Ev Boyama Fiyatı

Ankara 2023 Yıllı Ev Boyama Fiyatı

Ev boyama, evinizin görünümünü değiştirmek ve yenilemek için harika bir yoldur. Ancak, ev boyama maliyetleri, boyama malzemelerinin ve işçilik maliyetlerinin farklı faktörlere göre değiştiğinden, tahmin edilmesi zordur. Ankara’da 2023 yılında ev boyama fiyatları, evin boyutuna, boyanacak alanların sayısına, boya malzemelerinin kalitesine ve işçilik maliyetlerine göre değişebilir.

3+1 Ev Boyama

3+1 evler, standart boyutta evlerdir ve bu nedenle, ev boyama fiyatları diğer ev boyutlarına göre daha ucuzdur. 2023 yılında Ankara’da, 3+1 ev boyama fiyatları, ortalama 3500 ile 5000 TL arasında değişebilir. Bu fiyat, boyanacak duvar sayısı, boya malzemelerinin kalitesi ve işçilik maliyetlerine göre değişebilir.

2+1 Daire Boyama

2+1 daireler, daha küçük boyutlarda evlerdir ve bu nedenle, ev boyama fiyatları diğer ev boyutlarına göre daha ucuzdur. 2023 yılında Ankara’da, 2+1 daire boyama fiyatları, ortalama 2500 TL ile 4000 TL arasında değişebilir. Bu fiyat, boyanacak duvar sayısı, boya malzemelerinin kalitesi ve işçilik maliyetlerine göre değişebilir.

4+1 Daire Boyama

https://www.high-endrolex.com/44

2023 yılında Ankara’da, ortalama 4+1 ev boyama fiyatları 5000 TL ile 10000 TL arasında değişebilir. Ancak, bu fiyatlar boyacı firmalarının kalitesine, işçilik maliyetlerine ve gereken malzemelerin kalitesine göre değişebilir. 4+1 ev boyama projesi için en doğru fiyatı öğrenmek için bir boyacı veya inşaat firması ile iletişime geçmeniz önerilir. Onlar size projeniz için en doğru fiyatı ve malzeme listesini sunacaklardır.

Ev Boyama İçin Gerekli Malzemeler

Ev boyama projesi için gereken malzemeler şunlardır:

 • Boya
 • Fırça ve rulo
 • Bantlar
 • Koruyucu örtüler
 • Boya temizleme çözeltisi

Bu malzemeler, her bir projede farklı miktarlarda gerekebilir ve bu nedenle ev boyama maliyetlerini etkileyebilir.

Sonuç olarak, ev boyama fiyatları, evin boyutu, boyanacak alanların sayısı, boya malzemelerinin kalitesi ve işçilik maliyetlerine göre değişebilir. Ayrıca, ev boyama için gereken malzemeler de maliyetleri etkileyebilir. 2023 yılında Ankara’da, ortalama ev boyama fiyatları, 25.000 TL ile 35.000 TL arasında değişebilir. Bununla birlikte, ev boyama projesi için en doğru fiyatı öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz öneririz . Size projeniz için en doğru fiyatı ve malzeme listesini Sunacağız.

Ev boyama, evinizin görünümünü değiştirmek ve yenilemek için harika bir yoldur. Ancak, ev boyama maliyetlerini ve gereken malzemeleri iyi anlamak önemlidir.

Atlas Ergün Dekorasyonisilti 150 Ergün DekorasyonElegan Yesil Ergün DekorasyonRoyal viole Ergün Dekorasyon

Duvar Boyası Nedir?

Duvar boyası, evlerin ve ofislerin duvarlarını boyamak için kullanılan bir malzemedir. Duvar boyası, duvarın renk, desen ve doku görünümünü değiştirmek için kullanılır. Duvar boyası, farklı renk ve doku seçenekleri sunar ve duvarın dayanıklılığını arttırır. Duvar boyası, su bazlı veya solvent bazlı olarak iki farklı şekilde bulunabilir. Su bazlı duvar boyası, daha sağlıklı ve çevre dostudur, ancak solvent bazlı duvar boyası, daha hızlı kurur ve daha dayanıklıdır.

Duvar boyası seçimi, evinizin ihtiyacına ve tercihine göre yapılmalıdır. Eğer evinizde sağlıklı bir ortam ve çevre dostu bir atmosfer istiyorsanız, su bazlı duvar boyası tercih edebilirsiniz. Ancak, hızlı kurma ve dayanıklılık istiyorsanız, solvent bazlı duvar boyası tercih edebilirsiniz. Duvar boyası seçimi yapmadan önce, bir boyacı veya inşaat firması ile iletişime geçerek, evinizin ihtiyacına ve tercihine en uygun duvar boyasını öğrenmelisiniz.

boya ustası

Boyacı nedir ? Boyacı ne iş yapar

Boyacı Nedir?

Boyacılar, boya ve boya malzemelerini kullanarak duvar ve tavanları boyayan veya boya işlerini yapan kişilere verilen bir isimdir.

Boyacı usta Boyacılar ne yapar?

Boyacılar duvar ve tavanları boyar ve dekoratif desenler oluşturur. Ayrıca binaların iç ve dış yüzeylerini onarım ve bakım işlemleri de yaparlar.

Boyacı, duvar ve tavanları boya işlemi yaparak onları estetik ve güzel görünüme kavuşturur. Boyacı ayrıca boya işlemleri sırasında bölümlerin özenle kaplanmasını, doğru tekniklerin kullanılmasını ve boyanın kalıcı olmasını sağlar.

Boyacı seçerken nelere dikkat edilmeli?

 1. Boyacının tecrübesi ve referansları
 2. Kullandığı boya markalarının kalitesi ve uygunluğu işin büyüklüğüne ve ihtiyacına göre
 3. İşin teslim süresi ve teslimat koşulları
 4. Boyacının sağladığı garanti ve sigortalama koşulları
 5. Fiyat ve ödeme koşulları
 6. Boyacının çalışma süreleri ve işyeri düzeni
 7. Boyacının takım arkadaşlarının profesyonelliği ve davranışları.

Boyacı İşini Nasıl Yapar?

Boyacı, önce duvar, tavan veya zemin gibi yüzeyi temizler ve kırık veya yıpranmış bölümlerini onarır. Daha sonra, boya için uygun bir tabaka hazırlar ve boyayı uygulamaya başlar. Boya uygulamasını küçük ve düzenli hareketlerle yapar ve boyanın her yerde eşit bir kalınlıkta uygulanmasına dikkat eder. Boya kuruduktan sonra, eğer gerekliyse ikinci bir tabaka boya uygular ve son işlem olarak, boyayı yüzeyin doğal yüzeyine uygun bir şekilde fırçalar veya süngerler.

Boyacı

Boyacılık Tarihi

Ev boyacılığı, insanların evlerini yenilemek ve onları daha güzel hale getirmek için boyalar kullanarak boyama işlemleri yapmaları anlamına gelmektedir. Bu işlem insanların yapmaya başladığı zamanların çok eski olduğu düşünülmektedir. Özellikle de insanların doğal malzemeler kullanarak boyama işlemlerini yapmaya başladığı dönemlerde ev boyacılığı popüler hale gelmiştir. Zaman içerisinde insanların boyaların çeşitlenmesi ve bu boyaların kalitesinin artmasıyla birlikte ev boyacılığı daha da önem kazanmıştır.

 

Boyacı usta

Hangi Boya Nerede Kullanılır ?

Hangi Boya Nerede Kullanılır – Boya Çeşitleri

Hangi Boya Nerede Kullanılır  – Ev veya ofis duvarlarınızı dış etkenlere karşı korumanın yanı sıra evinizi bambaşka bir atmosfere bürüyen. Özel duvar boyaları son yıllarda ev dekorasyonu trendleri arasında yer alıyor. Eski yıllarla kıyaslandığında günümüzde özel duvar boyaları daha farklı şekillerde uygulanabiliyor. Örnek vermek gerekirse duvarların alt ve üst kısımlarını uyum içerisinde olacak farklı renklere boyama. Odanın bir duvar yüzeyini farklı bir renk uygulamanın yanı sıra geometrik boya ve bant tekniği uygulamaları da dikkat çekiyor. Eğer sizde evinizin duvarlarına boya ve diğer yöntemlerle renk katmak istiyorsanız. Farklılığı Sevenler Duvar Dekorasyonu Trendleri yazımız tam size göre!

elegans extra yari mat 3 Ergün Dekorasyon

Hangi Boya Nerede Kullanılır  – İster duvarları boyamak için trendlerden yararlanın. Veya amacınız duvarlarınızı korumak ve alanı daha temiz göstermek için boyamak olsun. Ancak sadece boya çeşitleri hakkında bilgi sahibi olarak sağlıklı bir uygulama yapabilirsiniz. Evet çünkü seçtiğiniz boyanın hayalinizdeki sonucu verebilmesi için duvarınızın özelliklerinin ve tipinin önemi büyüktür. Yani fiyatı daha ucuz olduğu için satın aldığınız boya, sizin duvarınıza uygun olmayabilir. Ve bu arada ev boyama süreci öncesinde aklınıza takılan Ev boyası ne kadar tutar. Sorusunun cevabının da seçtiğiniz boya türüne çeşidine ve miktarına göre farklılık gösterebileceğini yeri gelmişken belirtelim. Buna konuya ek olarak “boya” dendiğinde aklınıza ilk olarak duvar boyaları gelse de farklı alanlarda kullanılan boya çeşitleri de mevcut. Evet şimdi, bu doğrultuda boya çeşitleri, kullanım alanları ve özellikleri hakkındaki detaylarını paylaşalım sizinle.

Su Bazlı ve Sentetik Boya Nedir

Hangi Boya Nerede Kullanılır  – Boya grupları, boyanın içerisine koyulan incelticiye göre sınıflandırılabilir. Ürünler; içeriğinde inceltici olarak su kullanılıyorsa su bazlı boya, sentetik tinerler kullanılıyorsa sentetik boya olarak adlandırılır.

Parlaklıklarına Göre Boyaların Özellikleri Nedir

Hangi Boya Nerede Kullanılır  – Bazı tür boyaların parlak, bazılarının ise daha mat olduğunu fark etmişsinizdir. Boya renklerinin sunduğu bu ayrımı belirgin bir şekilde kılmak için boya markaları ürünlerini kategorize ederler. Bazı boya markalarda ise ara kategoriler bulunabilir ya da isimlerde farklılıklar görülebilir. Mat Boyalar: Duvar yüzeyindeki kusurları gizlemeye yardımcı olur. Mat olduklarından dolayı duvar üzerinde yansıma oluşturmazlar. İpeksi Mat Boyalar: Mat ve yarı mat arasında, ipeksi bir matlık sunması nedeniyle bu isim verilmiştir. Çok kolay temizlenebilir. Bu nedenle salonlarda, oturma odaları gibi yoğun şekilde kullanılan alanlarda uygulanabilir. Yarı Mat Boyalar: Halk arasında saten boyalar olarak bilinmektedir. Çok kolay temizlenebilir. Ve diğer mat boyalara göre yansıtma etkileri daha da fazladır. Parlak Boyalar: Çok parlak bir görünümü vardır, Yüzeydeki kusurları belli edebilir. Genellikle mutfaklarda, kemer, kapı gibi alanlarda kullanılır. Yarı Parlak Boyalar: Parlaklık oranları ve de dolayısıyla yüzeydeki yansıtma etkileri parlak boyalara göre daha az olan çeşittir.

Boya Çeşitlerinin Özellikleri Nelerdir

Boya çeşitlerinin isimleri ve özellikleri hakkında birlikte detaylara bakalım. İç Cephe Boyaları Hangi Boya Nerede Kullanılır  –  Evlerinizin tavan ve duvar yüzeylerini boyarken kullandığınız boyalardır. Ev boyasının seçimini yaparken boyaların özellikleri doğrultusunda karar vermelisiniz. Astar Boya: Yüzeye uygulanan boya çeşidinin duvara daha iyi tutunmasını ve kalıcılığının artmasını sağlar. Astar boya, boya uygulaması öncesinde, duvarın yüzeyine en altına uygulanır. Saten Boya: Çok uzun yıllar dayanıklı olan, yarı mat boya türüdür. Saten boyaların duvarda hoş durması için duvar yüzeyinin pürüzsüz olması gerekir. Silinerek temizlenebilir. Akrilik Boya: Su bazlı boyalardır ve plastik boya olarak da bilinir. Çok hızlı bir şekilde kurur ve uygulama sırasında diğer boyalara göre çok daha az koku ve rahatsızlık verir. Yağlı Boya: Solvent bazlı boyalar olarak da bilinir. Çok parlak bir yapısı vardır. Kokusu çok fazla ağır olduğundan yağlı boya uygulanmış evler yeterli oranda havalandırılmalıdır. Duvar boyası olarak kullanılma oranları çok azdır. İnsan sağlığına ve çevreye zararlıdır.

Yağlı Boya

Dış Cephe Boyaları

Hangi Boya Nerede Kullanılır  – Binaların dış yüzeyin dekoratif kılmak ve korumak için kullanılan boyalardır. Akrilik Boya: İç cephe için çok kullanışlı bir boya türü olsa da. Akrilik boyalar, su itme özelliği olmadığı için dış cephelerde pek kullanışlı değildir. Silikonlu Boya: Su itme özelliği olan silikonlu boyaların yüzeyde kabarma gibi problemleri yoktur. Bu sebeple uzun süre kullanılabilir. Grenli Boya: Binanın dış cephe yüzeyinde dalgalanmalar varsa bu boya türü idealdir. Kabartmalı, dokuluya bir dış cephe görüntüsü sunar. Elastik Boya: Eğer bina yeni yapılmışsa zaman içerisinde yaşanabilecek “bina oturması” durumu nedeniyle oluşabilecek çatlakları engellemek için kullanılan boya türüdür.

Ahşap Yüzey Boyaları

Hangi Boya Nerede Kullanılır  – Ahşap yüzeylerine renk değişikliği, dekorasyon ya da bakım yapmak için kullanılan boya çeşitleridir.  Akrilik Boya: Su bazlı akrilik boya, ahşap yüzeyleri boyamak için de uygulanır. Yağlı Boya: Evde bulunan ahşap eşyanın yüzeylerini boyanabileceği bir boya türü de yağlı boyadır. Fakat kokusunun çok ağır olduğunu hatırlatmakta fayda var. Hobi Boyaları: Kullanıldığı eşya yüzeyinin havasını değiştirirken güzel zaman geçirilmesini de sağlar. Vernikler: Ahşabın dış etkenlerden korunmasını ve daha şık görünmesini sağlar. Şeffaf veya renkli seçenekleri mevcuttur. Ev dekorasyonuna uygun seçim yapılmasını kolaylaştırır.

Metal Yüzey Boyaları

Hangi Boya Nerede Kullanılır – Pencere demirlerini, evinizin içerisindeki metal borular… Metal yüzey boya türleri, bu alanları boyayıp daha şık ve modern hale getirmenize olanak verir. Akrilik Boya: Çok hızlı kuruması ve koku yapmaması nedeniyle özellikle iç mekândaki metal yüzey boyanmasında kullanılır. Yağlı Boya: Yağlı boyalar metal yüzeyde en çok kullanılan boya türüdür. Çok yoğun kokusu nedeniyle açık havadaki metaller üzerinde daha çok tercih edilir. Selülozik Boya: Selülozik Boyalar genellikle boya tabancasıyla uygulanan sanayi tipi boyadır. Çok hızlı kurur, ama zor bulunmasından ve çok aşırı koku yaymasından dolayı dış mekanda kullanımı tercih edilir. Bu içerikte doğru boyayı seçerek hayalinizdeki şıklıkta bir eve sahip olmanız için size ipucular sunmaya çalıştık. Umarız size faydalı bir makale olmuştur.

Ergün dekorasyon Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı

Başlıca Hizmetlerimiz: Boya Badana, Dekoratif Boya, Efekt Boya, Sedef Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Dekoratif Pamuk Duvar Kaplama, Duvar Kağıdı, Alçı Boya , Özel Fonksiyonel Boyalar, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, İç & Dış Cephe Isı Yalıtımı, Mantolama, Uygulamaları Hizmeti Sunmaktayız. Hızlı, Güvenilir, Profesyonel, İşinin Uzmanıergundekorasyon.com Hızlı İletişim 0536 580 33 91 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın

Rengini Bul İle Kendinize En uygun rengi bulun.

alci siva2 Ergün Dekorasyon

Ankara ALÇIPAN, ALÇI SIVA, ASMA TAVAN, KARTONPİYER USTASI

Ankara
ALÇIPAN, ALÇI SIVA, ASMA TAVAN, KARTONPİYER USTASI

0536 580 33 91

Alçıpan; ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalardır. Alçıpan, dış duvarları bitmiş binaların içinde, yerden duvara kadar her alanda kullanılabilmektedir. Alçıpan ile asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapılmaktadır.

alçıpan
alçıpan

Neden Alçıpan?
• Alçıpan’ ın ph değeri insan vücuduyla aynıdır; bakteri üretmez.

• Alçıpan yangına dayanıklıdır. Tek kaplama yapılarak oluşturulan 7.5 cm genişliğindeki en basit Alçıpan duvar, yangına 30 dk. dayanıklıdır

• Alçıpan esnektir. Deprem sarsıntılarında esneyebilen yapısı sayesinde patlamaz ve yıkılmaz.

• Alçıpan hafiftir, 1m boyaya hazır Alçıpan bölme duvar tuğla duvardan 9 kat daha hafiftir. Bu depremden daha az etkilenmesi anlamına gelmektedir.

• Alçıpan mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar, Alçıpan ile eviniz nefes alır. Alçıpan içerisinde bulunan su moleküllerini bulunduğu ortamın nemi azaldığında ortama geri verir, ortamdaki nem fazlalaştığında kendi bünyesine hapseder, kısacası ortamın nemini dengeler.

• Alçıpan Bölme Duvarlar yer kaybına yol açmaz; minimum 7.5 cm duvar kalınlığı ile düzgün bir duvar elde edersiniz.

• Alçıpan ile oluşturduğunuz bir duvarı istediğiniz zaman kolaylıkla demonte edebilir, böylece mekanınızı genişletebilir veya küçültebilirsiniz.

• Hızlı ve kolay montaj sayesinde işçilikten ve zamandan tasarruf edersiniz.

• Alçıpan TV Ünitesi Ustası, Alçıpan Duvar Ustası, Alçıpan Led Spot Bant Ustası, Alçıpan Bölme Duvar Ustası, Alçıpan Asma Tavan Ustası, Gergi Tavan Ustası, Taş Yünü Tavan Ustası, Karolam Metal Tavan Ustası, Metal Asma Tavan Ustası, Stropiyer Kartonpiyer Ustası, İç ve Dış cephe Mantolama Ustası.

İstanbul Duvar Çıtası Ustası olarak kaliteli malzemelerden oluşan poliüretan duvar çıtası, stropiyer duvar çıtası, köpük duvar çıtası ve alçı kartonpiyer duvar çıtası seçenekleriyle istediğiniz modelleri evinize uygulayalım.

Birlikte Çalışabilmek Ümidiyle!

İstanbul Duvar Çıtası Ustası olarak kaliteli malzemelerden oluşan poliüretan duvar çıtası, stropiyer duvar çıtası, köpük duvar çıtası ve alçı kartonpiyer duvar çıtası seçenekleriyle istediğiniz modelleri evinize uygulayalım.

Alçı Sıva Nedir?

Alçı Sıva Nedir? 

Alçı sıva nedir sorusuna cevap verecek olursak; kaba haldeki sıvanın üzerine son kat görevi gören yüzey. Beton malzemeye, tuğla malzemeye, gaz beton vb. malzemelere rahatlıkla uygulanabilmekte.

-İnşaat sektöründe sıklıkla kullanılmakta olan bir malzeme,

-Her türlü iç cephede kullanılabilmektedir. Neme dayanıklı olmadığı  için cephede alçı sıva tercih edilmez.

-Alçı ile sıva uygulanabilen yüzeyler ve iç cepheler, neme ve dış etkenlere maruz kalmayacak yüzeylerdir. Bu avantajları sayesinde günlük hayatımızda rastladığımız pek çok yapının inşa malzemeleri arasında karşımıza çıkabilmekte.

DİĞER HİZMETLERİMİZ:
– Ankara alçıpan ustası

– Ankara alçısıva ustası

– Ankara asma tavan ustası

– Ankara alçıpan TV ünitesi ustası

– Ankara alçı kemer ustası

– Ankara alçıpan duvar ustası

– Ankara alçıpan led spot bant ustası

– Ankara alçıpan bölme duvar ustası

– Ankara alçıpan asma tavan ustası

– Ankara gergi tavan ustası

– Ankara taş yünü tavan ustası

– Ankara karolam metal tavan ustası

– Ankara metal asma tavan ustası

– Ankara stropiyer kartonpiyer ustası

– Ankara iç cephe mantolama ustası

– Ankara dış cephe mantolama ustası

– Ankara komple tadilat

– Ankara komple tadilat, tamir

– Ankara komple tadilat, tamir, dekorasyon

– Ankara ev, daire, villa, yazlık tadilat, tamir, dekorasyon

– Ankara ofis, büro, işyeri tadilat, tamir, dekorasyon

– Ankara mutfak tadilat, tamirat, dekorasyon

– Ankara banyo tadilat, tamirat, dekorasyon

– Ankara boya ve badana ustası

– Ankara boya ustası

Ankara boyacı ustası

– Ankara badana ustası

– Ankara badanacı ustası

– Ankara karo, kalebodur, fayans, çini ustası

– Ankara karo ustası

– Ankara kalebodur ustası

– Ankara fayans ustası

– Ankara çini ustası

– Ankara seramik ustası

– Ankara elektrik tesisatçısı ustası

– Ankara su tesisatçısı ustası

– Ankara doğalgaz tesisatçısı ustası

Cankaya Boyaci Ustasi 2022 Ergün Dekorasyon

Çankaya Boyacı Ustası 2022

Çankaya Boyacı Ustası – Boya Badana ve Tadilat Hizmeti
Çankaya boyacı ustası ekibi olarak bu güzel ilimiz de uzun yıllardır boya badana başta olmak üzere bir çok hizmet sunuyoruz. Ergün dekorasyon boya usta ekibi olarak güvene dayalı yüksek kaliteli dekorasyon ve tadilat hizmeti veriyoruz. Profesyonel Hızlı Güvenilir Ergün dekorasyon hızlı iletişim.0536 580 33 91 İşinizi şansa bırakmayın işinin uzmanına yaptırın.

Eğer evinizi iş yerinizi ya da apartmanınızı temizlediğiniz halde yine gözünüze kirli görünüyorsa o zaman Çankaya boya uygulamasının zamanı gelmiş geçiyor demektir. Evinizi boyatmak istiyorsunuz ancak Çankaya badana boya işleri yapmak gözünüzde büyüyor. Üzülmeyin Çankaya’nın en iyi ve en iddaalı boya badana ekibi olan Ergün dekorasyon hizmetinizde. Badana sorunlarınızı en uygun fiyatlarla ve en kısa sürede çözerek size büyük kolaylıklar sağlıyoruz. Müşterilerimize daima en iyi fiyatları sunuyoruz. Kaliteyi ucuza hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Çankaya boyacı ustası, sitemize hoş geldiniz. Hizmetlerimizde, Çankaya genelinde iç ve dış Cephe Mantolama, Boya Badana, Kartonpiyer ve Tüm tadilat süreci konusunda sizlere garantili hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerimiz de kaliteli işçilik ve en ideal fiyat garantisi güvencesi ile en iyi şekilde uygun kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

Çankaya Boyacı Ustası 2022
Çankaya Boyacı Ustası 2022

Çankaya boyacı ustası
Kurumsal niteliğinden ödün vermemiş Boya Badana ekibi olarak uygun fiyat desteği ile evlerinizi ve ofislerinizi en kaliteli şekilde renklendiriyoruz.. Badana boya ve Dekorasyon hizmet istekleriniz için indirimli fiyat teklifleri alabilir ve ileri tarihte randevu oluşturabilirsiniz. Hızlı iletişim.0536 580 33 91 Siz de yaşam alanınızı renklendirmek için güvenilir, profesyonel işinin ehli titiz bir ekip ve boyacı ustası arıyorsanız iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Boya badana işlemleri yapılacak olan mekan boş veya dolu olsun kesinlikle zemin, kapılar, priz ve petekler boya almaması için boyacı ustalarımız tarafından izole edilmektedir. Mekanı boyadan önce koruma altına alarak işlemlere başlıyoruz sonra tüm uygulamalarımız başlamaktadır. Evinizi boyatmayı düşünüyorsanız hemen teklif alın bizden.

Çankaya boya ekibi olarak müşterilerimize hızlı kaliteli güvenilir ve profesyonel badana ustası hizmeti veriyoruz. Boya badana ustası dan en uygun teklif alın evinizi çok uygun fiyata boyatın. Çankaya hizmetleri size ayrıcalıklı çok farklı bir Çankaya boyacı ustası boya badana deneyimi sunuyor. Çankaya boya badana ekibi siz değerli müşterilerimize Parke döşeme bölme duvar alçı sıva gibi bir çok farklı dekorasyon hizmeti veriyor. Çankaya boya ekibi ile duvarlarınızı renklendirin.

Çankaya Boyacı Ustası 2022
Çankaya Boyacı Ustası 2022

Boya badana ustası
Çankaya hizmetleri profesyonel, hızlı, güvenilir, ve kaliteli boya badana ve dekorasyon hizmeti sunuyor. Çankaya boya olarak işinin ehli ve uzmanı profesyonel ustalar ile çalışıyoruz. Tüm müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için büyük gayret gösteriyoruz. Sizde evinizi ya da iş yerinizi boyatmayı düşünüyorsanız ve usta arıyorsanız bize ulaşın. Sıra dışı bambaşka yüksek kaliteli bir dekorasyon hizmeti almak için.0536 580 33 91 Bizimle İletişime geçerek daha Modern daha Trend ve daha Şık Duvarlara sahip olabilirsiniz. Hızlı iletişim hattı0536 580 33 91

Çankaya boya usta arıyorsanız alçı boya su tesisat ustası ve tavan ustası cephe boya parke döşeme ustası hizmeti Çankaya hizmetleri güvencesi ile hizmetinizde.

Boya badana
Çankaya Boya Her ev sahibinin huzurlu ve mutlu bir yuvaya kavuşma hedefi vardır. Bu hedef doğrultusunda kavuşma çabası her zaman bir amaca dönüşmektedir. İşte biz de boya badana ustası olarak insanların daha huzurlu bir yuvada yaşaması için çabalıyor ve çalışıyoruz. Her iç cephe uygulaması evinizi uzun yıllar koruma amacı güderek gerçeğe dönüşmelidir. Çankaya boya badana olarak kısa süreli değil, uzun süreli hizmetler sunuyoruz. Siz de evinizin, ofisinizi tüm iç cephe işlemlerini bizimle iletişime geçerek tamamlayabilirsiniz.0536 580 33 91

Çankaya Boyacı Ustası 2022
Çankaya Boyacı Ustası 2022

Çankaya boya olarak başlıca hizmetlerimiz su tesisat ustasi, Çankaya tesisatçi, Çankaya otomatik, alçı boya, Alçı sıva, Bölme duvar, Çankaya boya badana hizmeti sunuyoruz. Boyacı ustası boya badana işleri Ev ofis boya işleri uygun fiyatlarla Çankaya boyacı ustaları güvencesi ile garantili bir şekilde yapılır. En iyi fiyat garantisi için Çankaya boya işleri ustaları arayanlar doğru adrestesiniz. En iyi fiyat teklifi al karşılaştır. Usta arıyorsanız işinizi ustasına yaptırın.

Ergün dekorasyon Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı
Başlıca Hizmetlerimiz: Boya Badana, Dekoratif Boya, Efekt Boya, Sedef Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Dekoratif Pamuk Duvar Kaplama, Duvar Kağıdı, Alçı Boya , Özel Fonksiyonel Boyalar, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, İç & Dış Cephe Isı Yalıtımı, Mantolama, Uygulamaları Hizmeti Sunmaktayız. Hızlı, Güvenilir, Profesyonel, İşinin Uzmanı, ergundekorasyon.com Hızlı İletişim0536 580 33 91 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın

Çankaya, Ankara’nın bir ilçesi. Ankara ilinin orta kesiminde bulunan ilçe, Ankara’nın başkent olması ile birlikte Türkiye’nin yönetim merkezi durumuna gelmiştir. Çankaya, 949.265 kişilik yerleşik nüfusu itibarıyla Ankara’nın en büyük, Türkiye’nin ise ikinci en büyük ilçesi konumundadır