Hizmetlerimiz.

Bu Alanlarda Uzmanız

Ev onarımı, bir evdeki sorunların teşhisini ve çözümünü içerir ve bu tür sorunları önlemek için ev bakımı ile ilgilidir. Birçok onarım türü "kendiniz yapın" (KENDIN YAP) projeleridir, diğerleri ise kalifiye bir tamirci, mülk yöneticisi, yüklenici / inşaatçı veya diğer profesyonellerin yardımını önerecek kadar karmaşık, zaman alıcı veya riskli olabilir.

Kategoriler:

905466438966 status e6d60268212d45998f96d3e1a2433cc0 Ergün Dekorasyon

Duvar çıtası

Duvar çıtalama Hangi Dekorasyon Stilidir?

Duvarlarınızı dekore edeceğiniz zaman, öncelikle sizin kişliğinizi yansıtan dekorasyon modelini belirlemeniz gerekir. Evde kullandığınız eşyaların model ve tasarımları sizin duvar dekorasyonunu belirlemenizde yardımcı olacaktır. Duvarlarınızı tablo ve resimlerle görselleştirebilirsiniz. Bununla ilgili bir çok tasarım fikirler var. Duvar çıtalarıyla eşyalarınızı bütünleştirebilir farklı konseptler oluşturabilir,istediğiniz klasik ve modern tarz, minimalist, country, bohem tarzı her dekorasyona uygundur. Poliüretan Duvar çıtası merkezine dilediğiniz tablo veya resmi konumlandırabilirsiniz,duvar kağıdı koyarak farklı tasarım’lar oluşturabilirsiniz. Kesinlikle her dekorasyon modeline uygun tasarım fikirleri bulunmaktadır. Her dekorasyon sitiline uygun duvar citasi çeşitleri bulunmaktadır. hangi dekorasyonda en çok kullanılıyor diyorsanız. Klasik tarz evdekorasyonu, Country (İngiliz,Amerikan Tipi) Ev dekorasyonu, modern ev dekorasyonunda kullanılmaktadır.

Duvar Çıtası nı kendimiz yapabilir miyiz?

Evet Sizlerde bu uygulamayı kendiniz yapabilirsiniz. Bizlere duvarınızın ölçüsünü ve oluşturacağınız çerçevenin ölçüsünü gönderiyorsunuz. Poliüretan Duvar Çıta’ları bizler açısına göre kesip,paketleyip korgo ile gönderiyoruz. Kullanacağınınz yapıştırıcı ile birlikte gönderiyoruz. Detayları öğrenmek için de iletişim numarımızı arayıp bilgi alabilirsiniz

Dış cephe kaplama

Mantolama

Mantolama veya halk arasında montalama olarak bilinen binaların, evlerin Dış cephesine, ısı, ses gibi yalıtımlı olarak yapılan ve dış cephelerin onarımı ve yenilenmesi için Türkiye’de yoğun olarak yapılan dış cephe dekorasyon imalatıdır.

Eski ve Yeni binalarda yapılmakta olan mantolama, en çok tercih edilen türleri taşyünü ve karbon köpük(eps) ile yapılan mantolama türüdür.

Yangına dayanıklık açısından tercih edilen mantolama türü taşyünü mantolamadır. Taşyünü mantolama karbon mantolamaya göre malzeme ve işçilik açısından daha maliyetli olmasına karşın, karbon köpük mantolamaya göre daha ağır, yangına, ses yalıtımına ve ısı yalıtımına daha fazla direnç göstermektedir.

Karbon köpüklü mantolama ülkemizde en çok tercih edilen mantolama türüdür. Hem taşyünü mantolamaya göre işçilik ve malzemesinin ucuz olması hemde daha kısa sürede tamamlanması nedeniyle ülkemizde tercih edilmektedir.

Ergün Dekorasyon olarak uzun yıllardır mantolama işlerinde çalışan deneyimli usta kadromuzla dış cephe mantolama işleri itina ile yapmaktayız.

Bizimle iletişime geçip fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mail teklif@ergundekorasyon.com

Tel:05365803391

Teklif İste

 

images 3 Ergün Dekorasyon

Duvar Kağıdı

Dekorasyon Sektörünün son yıllarda yükselen yıldızı duvar kağıdı imalatları tarafımızca yapılmaktadır.

Uzman Duvar kağıdı Ustalarımız, Yapılarınızda birinci kalite işçilik ile duvar kağıdı İşlerinizi itina ile yapmaktadır.

İthal veya yerli, Deseni ve malzemesi ne olursa olsun MYK belgeli Ustalarımız profesyonelce duvar kağıdı İşlerinizi En kısa sürede sizlere teslim etmektedir. Merhaba

FB IMG 1625214382472 Ergün Dekorasyon

Alçıpan (led, tv ünitesi)

Alçıpan, led tv ünitesi İşlerinizi En uygun Fiyat garantisi ve en kısa sürede yapabiliriz.

Ergün Dekorasyon uzun Yıllardır Ankara ve çevresinde Alçıpan ile dekorasyon hizmeti vermekteyiz.

Alçıpan ile TV ünitesi ve led aydınlatma konusunda uzman usta kadromuz ile en kaliteli ve en kısa sürede Alçıpan İşlerinizi yapıp teslim ediyoruz.

Her model, her eve, odaya uygun Led aydınlatma ve süsleme yapmaktayız.

images 1 Ergün Dekorasyon

Alçı Sıva

Ergün Dekorasyon Olarak, 10 Yıldan uzun bir süredir profesyonel olarak alçı sıva işleri yapmaktayız. Uzman alçı ustası kadromuzla Ankara Genelinde Müşterilerimizin Alçı sıva işlerini itina ile yapmaktayız.

10 Yıl önce profesyonel Alçıcı olarak müşterilerimizin hertürlü Alçı sıva, Makineli Alçı, Saten Alçı, Alçıpan Üstü Alçı gibi ihtiyaç olan her alanda birinci kalite işçilik ile destek verdik.

Tamamı Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip Alçı Sıva Ustalarımız ile müşterilerimizin her zaman yanında olduk.

Ankara’da Makineli Alçı ekibimiz, ve saten alçı ekibimiz bulunmaktadır.

images Ergün Dekorasyon

Kartonpiyer

Ergün Dekorasyon Olarak, 10 Yıldan uzun bir süredir profesyonel olarak kartonpiyer Ve Stropiyer yapmaktayız. Profesyonel Kartonpiyer ve Stropiyer kadromuzla Ankara Genelinde Müşterilerimizin Kartonpiyer ve Stropiyer İşlerinizi itina ile yapmaktayız.

10 Yıl önce profesyonel Kartonpiyer ve Stropiyer ustası olarak müşterilerimizin kartonpiyer ve Stropiyerlerini itina ile yaptık.

Tamamı Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip kartonpiyer ve Stropiyer Ustalarımız ile müşterilerimizin her zaman yanında olduk.

Ankara’da Her desen kartonpiyer ve Stropiyeri yapabilen Kadromuz bulunmaktadır.

buckets paint floor 53876 63280 1 Ergün Dekorasyon

Boya

Ergün Dekorasyon Olarak, 10 Yıldan uzun bir süredir profesyonel olarak Boya işleri yapmaktayız. Profesyonel Boya ustası kadromuzla Ankara Genelinde Müşterilerimizin Boya Badana İşlerinizi itina ile yapmaktayız.

10 Yıl önce profesyonel boyacı olarak müşterilerimizin hertürlü Daire boyama başta olmak üzere, Ev Boyama, Ofis Boyama, işyeri Boyama, desenli boya, tavan boyama ve duvar boyama gibi boyacı ustalarına ihtiyaç olan her alanda birinci kalite işçilik ile destek verdik.

Tamamı Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip Boya Ustalarımız ile müşterilerimizin her zaman yanında olduk.

Ankara’da Yağlı boya, İtalyan Boya, İpek boya, mekanik boya, desenli boya, dekoratif Boya, plastik boya, su bazlı boya gibi boyaları yapabilen Ender Boya ustası Kadromuz bulunmaktadır.

Konut ev boyama, dış ev boyama ve ticari mülkler için hizmetlerimiz şunları içerir:

  • İç/dış sprey, fırça, rulo akrilik lateks boyalar
  • Dolap bitirme ve yenileme
  • Güçlü yıkama
  • Güverte kaplamaları
  • su yalıtımı
  • Otopark şeritleme
  • Levha tamiri
  • Elastomerik kaplamalar, yağ bazlı kaplamalar, şeffaf kaplamalar (lak ve vernikler) gibi özel kaplamalar

Ergün Dekorasyon’daki son derece yetenekli ustalar , perakende mağazaları, alışveriş merkezleri, okullar, kumarhaneler, apartmanlar ve apartman kompleksleri dahil olmak üzere Kuzey Kaliforniya’daki birçok ticari sitenin yanı sıra yüzlerce ev için konut boyama hizmeti sağlamıştır.

Dış Ev Boyama

Dış cephe boyama söz konusu olduğunda son derece özen gösteriyoruz. Dış cephe boyasına yatırım yaptığınızda, uzun yıllar dayanmasını ve yine de muhteşem görünmesini istersiniz. Aradığınız tarz ne olursa olsun, Uzmanlar Ev Boyama Bölümünüzde size yardımcı olmak için burada. Yağ bazlı boyaların eskisi gibi olmadığını gördük. Üreticiler lateks boyaları geliştirmede uzun bir yol kat etti.

Dış cephe boyası için, gövdede birinci sınıf yüzde 100 akrilik lateks kullanıyoruz ve sadece boya satan bir üreticiden alım yapıyoruz. Müşterilerimizden bazıları, temiz tutmaları daha kolay olduğu için düşük parlaklıkta veya yarı parlak emayeleri tercih ediyor. Sadece, dış cephe boyası söz konusu olduğunda, parlaklık derecesi ne kadar yüksek olursa, yüzey kusurlarının ve sert ahşabın o kadar belirgin olacağını unutmayın.