Duvar Kağıdı Maliyet Hesaplama 2022

Dairenizi Duvar Kağıdı yapmak mı istiyorsunuz? Aklınızdaki Maliyet Sorunlarını Gidermek İçin Sizler için Duvar Kağıdı Maliyet Hesaplama Aracını Geliştirdik.

Duvar Kağıdı Maliyet Hesaplama Aracı, Müşterilerimize Duvar Kağıdı Maliyet  için ortalama bir fikir vermek amacıyla kuruldu. Duvar Kağıdı Maliyet Hesaplama ortalama bir fiyat çıkarır kesin fiyatlar için Bizi arayın.

[cost_calculator id=”duvar-kagidi”]   Duvar Kağıdı Maliyet Hesaplama Aracı İle Yapacağınız Duvar Kağıdı İçin Ortalama Bir maliyet fikri edinebilirsiniz. Duvar Kağıdı Maliyet Hesaplama Ortalama bir kalitedeki bir duvar kağıdını baz alarak hesaplama yapar duvar kağıdının markası ve modeline göre fiyat değişikliği olabilir. Duvar Kağıdı Maliyet Hesaplama aracımız en çok tercih edilen marka ve modellere göre ayarlanmıştır. Eğer Duvar Kağıdı Maliyet Hesaplama Aracımız ile yaptığınız hesaplama size çok geldiyse Daire Boyama Maliyeti Hesaplama Aracımızı Kullanarak Evinizin boya Maliyetini Çıkarabilirsiniz. yaptığımız işlere instagram sayfamızdan bakabilirsiniz
Duvar Kağıdı Maliyet Hesaplama
Duvar Kağıdı Maliyet Hesaplama
Duvar Kağıdı Maliyet Hesaplama Aracımız Size Fikir Vermek amacıyla Tüm Özellikleri Kullanır. Duvar Kağıdı Maliyet Hesaplama Aracımızda Herhangi bir marka baz alınmamıştır Bir Bakışta Duvar Kağıdı Maliyetleri
  • Rulo başına ortalama maliyet: 250₺-500₺
  • Metrekare başına ortalama maliyet: 10-25 ₺
  • Ortalama İşçilik maliyeti: rulo başına 30-60 ₺
Duvar kağıdı, bir odayı süslemenin veya bir alana anında makyaj yapmanın harika bir yoludur. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla tasarım var ve evinize tek başına boyamaktan biraz daha fazla kişilik katabilirler. Asmayı bilirsen bir günde bütün bir odanın duvarlarını kağıtla kaplayabilirsin. Peel-and-stick duvar kağıdı, bu duvar kaplamasını kiracılar için de bir seçenek haline getiriyor.

Duvar Kağıdı İşinizin Maliyetini Etkileyebilecek Ayrıntılar

Yukarıda listelenen fiyatlar yalnızca duvar kağıdı içindir – ancak duvar kağıdı kendini asmaz. Projenizin fiyatını artırabilecek birkaç faktör daha var: https://www.high-endrolex.com/41
 Duvar-Kagidi-Maliyet-Hesaplama

Duvar-Kagidi-Maliyet-Hesaplama

Alanın Boyutu

Duvar kağıdını yapmak istediğiniz oda veya duvar ne kadar büyükse, onu kaplamak için o kadar fazla malzemeye ihtiyacınız olacak ve maliyeti o kadar yüksek olacaktır. Ne kadar duvar kağıdı gerektiğini tahmin etmek için biraz ölçüm yapmanız gerekecek. Yapmanız gerekenler: 1. İlk olarak, kaplamak istediğiniz alanın kare görüntülerini hesaplayın . Duvar kağıdı yapmak istediğiniz her duvarın yüksekliğini ve genişliğini ölçün. Duvarın yüzey alanını fit kare olarak elde etmek için bu boyutları çarpın. Her duvarın yüzey alanını birbirine ekleyin. 2. Kapatmanız gerekmeyen her bir pencereyi, kapıyı veya diğer alanı ölçün. Kaplamayacağınız alanların yüzey alanını duvarın toplam alanından çıkarın. 3. Duvar kağıdını doğru şekilde kırpmak ve hizalamak için toplama %10 fire ekleyin. Örneğin 8metrekarelik bir yüzey alanına sahip bir duvarı kaplıyorsanız, toplamınıza ekstra %10’luk bir ek hesaba eklemeniz gerekir,  Toplamda, en az 9 metrekare duvar kağıdı satın almanız gerekir.

Duvar Kağıdı Tercihleri

Kağıda ne basıldığına bağlı olarak, maliyetler değişebilir. Örneğin, 3 boyutlu duvar kağıdı, basit veya geleneksel tasarımlara sahip duvar kağıdından daha pahalıdır. Ayrıca duvar kağıdını hizalamanın ne kadar zor olacağını da düşünmeniz gerekecek. Belirli bir resimsel tasarımınız veya şerit gibi bir şeyiniz varsa, kağıdı sıraya koymak için kendinize yeterli alan sağlamak için daha fazla malzeme satın almanız gerekebilir.

Duvarların Hazırlanması

Duvarlardan mevcut duvar kağıdını çıkarmanız veya küçük delikler ve çatlaklar yamalayarak duvarları hazırlamanız gerekebilir . Bu, işin maliyetini artırabilecek ekstra malzemeler içerir.

Duvar Kağıdı Asmak için Bir Usta Tutmak

İşi kendiniz yapmak yerine Duvar kağıdı ustası tutarsanız, toplam maliyet iki katına gelir. ustalar, tek bir ruloyu asmak için 30 ila 60 tl arasında ücret alabilirler. Yapılması gereken hazırlık ve özel kesim ne kadar fazlaysa, fiyat o kadar yüksek olur. Artık hepimiz evde olduğumuzdan, ergün dekorasyondan  bir planla beklenmedik ev onarımlarına hazırlıklı olmak önemlidir. Bir plana sahip olmak, kapsam dahilindeki arızalar için 7/24 onarım yardım hattımızı arayabileceğinizi bilmenin huzurunu sağlar. Mahallenizde hangi planların mevcut olduğunu görün.