Boya

Ergün Dekorasyon Olarak, 10 Yıldan uzun bir süredir profesyonel olarak Boya işleri yapmaktayız. Profesyonel Boya ustası kadromuzla Ankara Genelinde Müşterilerimizin Boya Badana İşlerinizi itina ile yapmaktayız.

10 Yıl önce profesyonel boyacı olarak müşterilerimizin hertürlü Daire boyama başta olmak üzere, Ev Boyama, Ofis Boyama, işyeri Boyama, desenli boya, tavan boyama ve duvar boyama gibi boyacı ustalarına ihtiyaç olan her alanda birinci kalite işçilik ile destek verdik.

Tamamı Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip Boya Ustalarımız ile müşterilerimizin her zaman yanında olduk.

Ankara’da Yağlı boya, İtalyan Boya, İpek boya, mekanik boya, desenli boya, dekoratif Boya, plastik boya, su bazlı boya gibi boyaları yapabilen Ender Boya ustası Kadromuz bulunmaktadır.

Konut ev boyama, dış ev boyama ve ticari mülkler için hizmetlerimiz şunları içerir:

  • İç/dış sprey, fırça, rulo akrilik lateks boyalar
  • Dolap bitirme ve yenileme
  • Güçlü yıkama
  • Güverte kaplamaları
  • su yalıtımı
  • Otopark şeritleme
  • Levha tamiri
  • Elastomerik kaplamalar, yağ bazlı kaplamalar, şeffaf kaplamalar (lak ve vernikler) gibi özel kaplamalar

Ergün Dekorasyon’daki son derece yetenekli ustalar , perakende mağazaları, alışveriş merkezleri, okullar, kumarhaneler, apartmanlar ve apartman kompleksleri dahil olmak üzere Kuzey Kaliforniya’daki birçok ticari sitenin yanı sıra yüzlerce ev için konut boyama hizmeti sağlamıştır.

Dış Ev Boyama

Dış cephe boyama söz konusu olduğunda son derece özen gösteriyoruz. Dış cephe boyasına yatırım yaptığınızda, uzun yıllar dayanmasını ve yine de muhteşem görünmesini istersiniz. Aradığınız tarz ne olursa olsun, Uzmanlar Ev Boyama Bölümünüzde size yardımcı olmak için burada. Yağ bazlı boyaların eskisi gibi olmadığını gördük. Üreticiler lateks boyaları geliştirmede uzun bir yol kat etti.

Dış cephe boyası için, gövdede birinci sınıf yüzde 100 akrilik lateks kullanıyoruz ve sadece boya satan bir üreticiden alım yapıyoruz. Müşterilerimizden bazıları, temiz tutmaları daha kolay olduğu için düşük parlaklıkta veya yarı parlak emayeleri tercih ediyor. Sadece, dış cephe boyası söz konusu olduğunda, parlaklık derecesi ne kadar yüksek olursa, yüzey kusurlarının ve sert ahşabın o kadar belirgin olacağını unutmayın.

Galeri