Kumru

filli boya bej kumru 600x337 1 Ergün Dekorasyon

Filli Boya Bej Kumru boya rengi, Filli Boya iç cephe renk katelasında bulunmaktadır. Bej, beyazın serinliği ve kırmızının sıcaklığı ile harmanlanmış grimsi bronz bir renktir. Sıcak, muhafazakar ve sakinleştirici bir tondur. Nötr bir renk olduğundan birçok renkle uyumludur. Farklı alt tonları içerisinde tercih edebileceğiniz birçok bej rengi vardır.

Bej, alt tonlara bağlı olarak, hem sıcak hem de soğuk bir renge dönüşebilir. Alt ton, duvarlara farklı anlamlar yüklemek adına boyaya eklenen renktir. Bir rengin sarı, turuncu, kırmızı veya kahverengi alt tonları varsa, o sıcak bir renktir. Sıcak boya renkleri iç mekanları enerjik hissettirir. Şayet bej rengi yeşil, mavi veya mor alt tona sahipse, soğuk bir renk olarak karşımıza çıkar. Soğuk bej boya tonları ise, yaşam alanlarında rahatlatıcı durur.

Kumru rengin en uyumlu olduğu renkler karamel, kırık beyaz, açık mavi, kahverengi, altın sarısı, gri ve açık renklerdir.

.

Hatırlatma: Duvar boyası renkleri, kullandığınız cihazın ekran çözünürlüğüne, ışığına, parlaklığına ve diğer sebeplere bağlı olarak farklı görünebilir. Bu nedenle ekranda gördüğünüz renklere tam anlamıyla güvenmemelisiniz. Kumru renginin en doğru halini anlamak için bize danışabilirsiniz. Ayrıca, renginize karar verirken, tercihinizi gün ışığında yapmanızı öneririz.

Evinizi Filli boya Kumru  ile boyayalım!

Bu mükemmel rengi beğendiniz mi? Profesyonel Ankara boyacı ustalarımız, duvarlarınızı bu tonla süslemek için haberlerinizi bekliyor. Renge ilişkin soru, önerileri veya görüşlerinizi aşağıdaki forma yazabilirsiniz. Diğer renk tonlarını görmek için İç Cephe Duvar Boyası Renkleri sayfamızı ziyaret ediniz.

yorumlar

Henüz hiç yorum yok

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.