Simli Duvar Boyası Nasıl Uygulanır Simli Boya

simli boya

Simli Duvar Boyası Nasıl Yapılır , Simli Boya

Simli duvar boyası uygulamasının iki yöntemi vardır. Birinci yöntem hazır halde satılan ürünler. İkincisi ise uygulamacının boya uygulaması yaptığı zaman boyanın içine karıştırarak boyayla birlikte yüzeye uyguladığı yöntemdir. Tabi ki hazır satılan ambalajlı ürünler daha kalitelidir. Dahası bu malzeme ile daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Hazır Simli boya satan bir çok firma var. Ama hepsinin kalitesi birbirinden çok farklı. Bu noktada önemli olan doğru ürünü ve kaliteli markayı tercih etmektir. Üretici firmaların isimleri altta yazıyor. Biz sadece kalitesine güvendiğimiz markaları yazıyoruz. Bu firmalar dışında da üretici firmalar bulunmaktadır sektörde.

Simli Duvar Boyası Markaları

  • Polisan
  • Marshall
  • Dyo
  • Filli

Yukarıda yazdığımız firmaların hepside birbirinden kalitelidir. Sizde bu markaların içinden birini tercih edebilirsiniz. Hazır satılan simli boyalar genellikle trasparandır. Uygulandığı yüzeyde altdaki boya rengini kapatmaz. Simler sayesinde yüzeye canlılık kazandırır. Doğru uygulama yapıldığında uzun yıllar kullanıla bilinir. Boya badana işlerinde bu tür uygulamalar son yıllarda sıklıkla yapılmaktadır. Nasıl durduğunu merak ediyorsanız iç cephe renk kartelası na bakabilirsiniz. Duvar boya son moda.

simli boya

Simli Duvar Boyası Yapımı

Simli boya nasil hazırlanır eğer hazır almak istemiyorsanız. Evde kendinizde hazırlayabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olacak malzemeler yeteri kadar sim. El yapımı için öncelikle duvarları bir kat boyanması gerekiyor. Boyama işlemi bittikten sonra son kat boyama uygulamasına geçerken isteğe bağlı olarak boyanın içine sim atılır. Daha sonra iyice karışım yapılır ve duvar yüzeyine bir kat olarak uygulanır. Boya örneği internet te onlarca bulabilirsiniz. Bu örneklerden de bir fikir edine bilirsiniz. Veya son yazılarımız da takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Bize telefonla da ulaşabilirsiniz 0532 574 86 01.

Simli Duvar Boyası Nasıl Uygulanır

Boya yapmak simli boya. Hazır olan ürünler boyama uygulaması tamamlandıktan sonra. Temiz bir kovaya dökülür ve homojen bir hale gelinceye kadar karıştırılır. Daha sonra ise temiz rulo ve kestirme fırçası ile duvar yüzeylerine sürülür. Yoğunluğu tamamı ile kişinin isteğine bağlı olarak yapılır. Simli boya yapmak simli oldukça pratik bir şekilde uygulanan bir üründür. Kesinlikle rahatsız edici bir kokusu yoktur. Boya fiyatları hakkında bizden de bilgi alabilirsiniz. iletisim@ergundekorasyon.com 0536 580 33 91 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Simli Duvar Boyası Modelleri

Dekoratif boya ürünleri her geçen gün biraz daha gelişmektedir. Sektörün öncüleri Filli Boya, Alligator Boya, Polisan Boya, Dyo Boya, Sizde ev yenileme kararı aldıysanız ve artık plastik boya düz boyalardan sıkıldıysanız. Dekoratif boyaları duvarlarınızda modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Simli boya nasıl görünür diye merak ediyorsanız. Bayiilerde bulunan kataloglardan örneklere bakabilirsiniz.

https://www.high-endrolex.com/42

YEŞİL DEKOR Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı

Başlıca Hizmetlerimiz: Boya Badana, Dekoratif Boya, Efekt Boya, Sedef Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Dekoratif Pamuk Duvar Kaplama, Duvar Kağıdı, Alçı Boya , Özel Fonksiyonel Boyalar, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, İç & Dış Cephe Isı Yalıtımı, Mantolama, Uygulamaları Hizmeti Sunmaktayız. Hızlı, Güvenilir, Profesyonel, İşinin Uzmanıyesildekor.com Hızlı İletişim 0536 580 33 91 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın .

yorumlar

Henüz hiç yorum yok

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir