Dış Dekorasyon

Bu Alanlarda Uzmanız

Ev onarımı, bir evdeki sorunların teşhisini ve çözümünü içerir ve bu tür sorunları önlemek için ev bakımı ile ilgilidir. Birçok onarım türü "kendiniz yapın" (KENDIN YAP) projeleridir, diğerleri ise kalifiye bir tamirci, mülk yöneticisi, yüklenici / inşaatçı veya diğer profesyonellerin yardımını önerecek kadar karmaşık, zaman alıcı veya riskli olabilir.

Kategoriler:

Dış cephe kaplama

Mantolama

Mantolama veya halk arasında montalama olarak bilinen binaların, evlerin Dış cephesine, ısı, ses gibi yalıtımlı olarak yapılan ve dış cephelerin onarımı ve yenilenmesi için Türkiye’de yoğun olarak yapılan dış cephe dekorasyon imalatıdır.

Eski ve Yeni binalarda yapılmakta olan mantolama, en çok tercih edilen türleri taşyünü ve karbon köpük(eps) ile yapılan mantolama türüdür.

Yangına dayanıklık açısından tercih edilen mantolama türü taşyünü mantolamadır. Taşyünü mantolama karbon mantolamaya göre malzeme ve işçilik açısından daha maliyetli olmasına karşın, karbon köpük mantolamaya göre daha ağır, yangına, ses yalıtımına ve ısı yalıtımına daha fazla direnç göstermektedir.

Karbon köpüklü mantolama ülkemizde en çok tercih edilen mantolama türüdür. Hem taşyünü mantolamaya göre işçilik ve malzemesinin ucuz olması hemde daha kısa sürede tamamlanması nedeniyle ülkemizde tercih edilmektedir.

Ergün Dekorasyon olarak uzun yıllardır mantolama işlerinde çalışan deneyimli usta kadromuzla dış cephe mantolama işleri itina ile yapmaktayız.

Bizimle iletişime geçip fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mail teklif@ergundekorasyon.com

Tel:05365803391

Teklif İste